? за след раждане

  • 1 026
  • 9
много съм шокирана - спря ми кървенето след раждането, минаха се 2 дни - пак тръгна(зацапване, отдадох го на топлата баня предишният ден), продължи 5-6дни, спря за 2-3 дни и пак тръгна?!? какво става? отидох на гинеколог, а той ми препоръча да взема някакви противозачатъчни - нискодозирани и щяло да ми се регулират кръвоносните съдове на шийката (разкъсана при раждане). на някоя мама случвало ли й се? посъветвайте ме какво да правя, сега просто без превръзка не смея да излезна(незная кога ще тръгне); от раждането са се минали близо 40 дни. newsm78

п.с. а за противозачатъчни хапчета - Логест, Ясмин или Линдинет 20 бихте ми препоръчали. били с еднакви стойности на хормони, разликата е че последните са най-евтини (гинеколога ми спомена), имате ли наблюдения???  newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 1
Според мен гинекологът ти щом ти е казал за противозачатъчни е трябвало да ти изпише и съответната рецепта. Но все пак ако кърмиш тези хапчета  newsm78 Според мен би трябвало да потърсиш второ мнение от друг гинеколог.
Виж целия пост
# 2
Ako karmish protivozacatacnite hapceta sa protivopokazani!!! Ako w kravta, koiato iztica ima sasireci tribwa da potarsish lekarska pomosht
Виж целия пост
# 3
Значи както са ти казали по-горе мамите, ако кърмиш тези хапчета не може да ги пиеш. Най-вероятно човека е решил, че има хормонално нарушение за да ти изсписва хормони с надеждата да се нормализират нещата, само че при такива тестове се правят изследвания, защото най-вероятно едно-две от тези хапчета би ти подействало точно. (на мен след изследвания ми изсписаха Ясмина - 17,80 е не е кой знае колко скъп). Препоръки кое от тях също надали някой може да ти даде защото всеки организъм реагира различно. Индивидуално е.
Задължително бих потърсила второ мнение и то при доказано добър гинеколог.
иначе при мен също така бяха лохиите - тръгне-спре - кафяво - червено,а и доста дълго - 2,5 месеца, също имах разкъсвания на шийката.  Но спряха сами, проблема беше после като почна да ми идва - нередовен м, да правя кисти, после един 3 седмичен м...и така стигнах до противозачатъчните. Но сед като спрях да кърмя....и след изследвания на хормоните....
Виж целия пост
# 4
а възможно ли е веднага след лохиите, да ми дойде цикъла???
не кърмя вече 2-ра седмица, но днес течението ми е по-силно и не смятам че са спуканите кръвоностни съдчета на шийката?! боли ме както при цикъл! #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 5
И при мен е така - тръгне-спре - кафяво - червено, един ден има, на другия - не. Само дето аз още съм 14 дни след секцио.
Виж целия пост
# 6
а възможно ли е веднага след лохиите, да ми дойде цикъла???
не кърмя вече 2-ра седмица, но днес течението ми е по-силно и не смятам че са спуканите кръвоностни съдчета на шийката?! боли ме както при цикъл! #Crazy newsm78
на мен ми дойде след лохиите и като ми спря - тръгнаха пак лохии по малко и така до следващия цикъл
Виж целия пост
# 7
в този ред на мисли да попитам и аз нещо: струва ли ви се нормално изчистването от лохиите да продължава над 40 дена след секцио?!?
Виж целия пост
# 8
След секцио - не знам! Оабеч при мен чистенето п родължи има-ням 40 дена и сле това взе, че ми дойде и цикъл!

Да се побъркаш направо - а кърмех  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Смени гинеколога. Независимо дали кърмиш. Ако са разкъсани кръвоносни съдове - за какво са ти хормони!? Ако си е цикъл - защо да се тъпчеш с хапчета? А ако е друго - какво? Просто едва ли е бил най- добрия, камо ли най-съвестния лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия