Кое е първото нещо което една жена гледа в един мъж?

  • 16 398
  • 180
Чудя се кое е първото нещо което една жена гледа в един мъж? На днешно време критериите са доста различни. Прави ми впечатление че когато променя стила си на обличане погледите се увеличават. Когато колата е по нова, когато прическата е по-фешън, а нали във всички тези случаи съм си пак аз. Не съм си променил нито характера нито отношението. Като гледам на какви простотии 'връзват' жените вече си мисля че нещо не ми е наред.  Grinning Та ми е интересно вашето мнение по въпроса.
Виж целия пост
# 1
Как какво очите, няма мъж, няма жена очите гледам на всички първо. Изредените от теб неща като кола , прическа и т.н. няма как да ме впечатлят ,даже често се улавям че когато се срещна с такъв човек който видимо е добре нафукан просто отмествам поглед и отминавам.
Виж целия пост
# 2
Половината жени поне гледат задника  Grinning
И после мъжете били зяпали ... глупости  Grinning
Виж целия пост
# 3
Как какво очите, няма мъж, няма жена очите гледам на всички първо. Изредените от теб неща като кола , прическа и т.н. няма как да ме впечатлят ,даже често се улавям че когато се срещна с такъв човек който видимо е добре нафукан просто отмествам поглед и отминавам.

Абе защо аз не попадам на такива жени. newsm78 Grinning
Виж целия пост
# 4
тялото  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Очите,дупето,устните и усмивката.Все ей такива нещица гледам аз.
Виж целия пост
# 6
Един мъж може да ме впечатли само с начина си на говорене.След това обръщам внимание и на физическите данни.А,да е висок е важно условие при мен!Каквото и дупе да има,две думи на кръст не може ли да завърже,не го броя.
Виж целия пост
# 7
Темата е какво гледате,а не какво слушате.
Виж целия пост
# 8
Темата е какво гледате,а не какво слушате.
Ти,обаче,май не си погледнала поста ми както трябва.
Виж целия пост
# 9
Половината жени поне гледат задника  Grinning
И после мъжете били зяпали ... глупости  Grinning
това, а също и обувките  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
По външният вид посрещам,по ума изпращам. Laughing
Тази поговорка важи с пълна сила при мен.
Виж целия пост
# 11
Лицето - очи, устни, чар. След това мисля като Шанел....
Виж целия пост
# 12
По външният вид посрещам,по ума изпращам. Laughing
Тази поговорка важи с пълна сила при мен.

bowuu
Виж целия пост
# 13
Първото нещо, което гледам в един мъж са очите.Особено ако са сини, се впечатлявам много Mr. GreenАко установя по-близък контакт с него, гледам му ръцете и телосложението Wink
Виж целия пост
# 14
Гледам го като цяло,много важно за мен е да е добър човек който да излъчва  позитивна енергия,простаци и нафукани  петели ме дразнят адски много,макар че напоследък все такива виждам по улиците. Crazy
Иначе важно е и разбира се да има нормално мъжко телосложение,да не е някой инфантилен,тип гейчета не вървят при мене:) #2gunfire Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия