Дайте идея за подарък за абитуриент

  • 2 847
  • 17
4е за моми4е е по-лесно-някой парфюм, бижу....Ама за мом4е какво?  Thinking
Иска ми се да е нещо интересно.
Помагайте Simple Smile
Виж целия пост
# 1
повтарям се, но...пари
Виж целия пост
# 2
Пари.
Виж целия пост
# 3
На моя племеник му подарих хубав парфюм и един пръстен.
Виж целия пост
# 4
Пари .
Виж целия пост
# 5
Бе искаше ми се някакъв подарък да е, съседско мом4е е. Пари нещо ми се виждат странно Simple Smile
макар 4е отдавна не сме ходили на бал, може пък сега това да се дава.То кат на сватба Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Давай смело пари, като гледам вече бала си е като малка сватба Peace
Виж целия пост
# 7
абе пари,хора не се излагайте. Пари по сватбите. На младо момче абитуриент можеш да купиш нещо златно. Зависи колко пари си предвидила, разбира се. Но по принцип на бал се подаряват бижута.  Sunglasses В момента са много актуални едни гривни комбинация каучук+неръждавейка. Страхотни са и много ги носат момчетата на тази възраст. Струват около 30-40лв. Чудесни са,а и има възможност за гравиране. Успех
Виж целия пост
# 8
кинти, любимият ми подарък, а не куп неща, които пазя, защото не ми дава сърце да хвърля. Ех, да ми бяха дали пари за моята аборигенска... Crazy а то, древни пръстени, синджирчета, с добро сърце ги даваха хората, ама и досега ми е чоглаво.
Виж целия пост
# 9
На нас пък ни предстои да ходим на сватба и съм пред същата дилема. Парите в случая не са удачни..Ама никак...  ooooh!  Thinking  Tired
Виж целия пост
# 10
Аз пък да си кажа, че за абиуриентски бал парите са най-удачния и подходящ подарък. Абитуриентът/абитуриентката ще имат избор какво да направят с тези пари  - дали да си купят нещо, което те искат, или да ги дадат по заведения. Все едно - важното е да са удовлетворени. По-добре пари на ръка, отколкото поредната тоалетна вода.
Виж целия пост
# 11
На моя бал натрупах доста злато, а никога и до ден днешен не съм слагала злато - просто не харесвам. Може би е добре да проучиш както обича момчето, ако наистина предпочиташ да не даваш пари...
Виж целия пост
# 12
бялото злато в момента е хит
Виж целия пост
# 13
ПАРИ!!!На моя бал всеки ми подаряваше някакви парфюмчета ...парцалчета...и за какво?!Вярно хората с добро сърце ги даваха ама.....парите са си пари Peace
Виж целия пост
# 14
Пари, бижута и парфюми, това е. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия