лекарство против колики с описание на италиански?

  • 999
  • 4
Здравейте,
Донесоха ни от Италия капки със симетикон против колики, но упътването е на италиански и не зная по колко капки да давам. Моля да ми помогнете с превода (потребител, знаещ италиански). Предварително благодаря. Ето указанието:

Dose, modo e tempo di somministrazione: 20 gocce (=0.6ml) 2-4 volte al di, preferibilmente dopo i pasti o altrimenti secondo prescrizione medica.

Виж целия пост
# 1
20 капки по 2 до 4 пъти дневно, какво не му разбираш? Даже и грамаж са ти дали  Laughing
Още пише - освен ако лекарят не ти е предписал друго.
Не знам италиански, така че не ми вярвай, но това пише.
Виж целия пост
# 2
За6то не пита6 в "Родители в чужбина"? Там има много мами, които zнаят италиански.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ето меWink

По 20капки 2-4 пъти на ден,препоръчително след хранене ако доктора не е предписал друго  Peace 

Наистина по-добрият вариант е да влезеш в Родители в чужбина и съответната странаWink

Съвсем случайно я видях темичката тук  Crazy

УспехSimple Smile

ПП Как се казват капките?
Виж целия пост
# 4
И на мен ми бяха пратили от Италия капки, по спомен мисля, че се казваха Миликон/със симетикон/.Определено не запичаха като Саб симплекс. Аз давах еднократно по 15 капки след хранене/ само в много редки случаи по 2 пъти дневно/. И аз бях прочела указанията, но това го беше  предписал италианския фармацевт и аз това спазвах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия