на 4 месеца и половина на море?

  • 772
  • 8
Ще ми се смеете ли ако попитам дали е възможно.Август живи и здрави ще сме на 4 и половина месеца.Кърмя го бебешока,дали е възможна почивка на толкова.Таткото не е много съгласен но се опитвам  да го разубедя.Споделете ако някой е ходил с малък бебешок как е изкарал? Very HappyЗащото си имаме батко на 7 и ми се иска да идем поне за 5-6 дни.Може да вземем и една от бабите.Къде би ни било добре ако е възможно,предполагам че близо до плажа.Дайте предложение.........
Виж целия пост
# 1
Сина ми го заведох на 3м. и половина на море. Не съм го водила на плажа и не сме имали баба с нас -редувахме се с мъжа ми за гладането му .И всичко беше перфектно.
Виж целия пост
# 2
До 2-годишна възраст не е препоръчително плажуването.Ако има баба,която стои с бебето в хотела/квартирата/бунгалото-добре,но ще трябва на 3 часа да прибягваш и кърмиш-не е невъзможно.Ако се решите на това приключение,ще трябва да носите ваничка за къпане,много дрешки,памперси,лекарства,козметика,спрей против насекоми,,количка,спално бельо лично за бебето,....И един последен съвет-не започвай със захранването с пюрета или каши точно ,когато сте на почивка.Избери място с повече удобства и комуникации.
Виж целия пост
# 3
здравей ние бяхме на 8 месеца когато ходихме на море с нея за първи път,като изключим това че при смяната на климата хванахме разстройство.,бях тръгнала с цялата покъщнина и все нещо липсваше  Rolling Eyes,беше и много горещо ,,,,,,,,общо взето си изкарахме добре,но......се убедих че е прекалено рано на тази възраст да се водят малките на море.....ама я си помисли тези които живеят по черноморието........значи стигаме до извода че може,въпроса е да имаш сили нерви и много   търпение...... Mr. Green
Виж целия пост
# 4
desi-des е права: не са страшни проблемине с малко бебе, стига да не си от много притеснителните майки, защото определено ще има много неща, които не си си взела, ще ти се струва много горещо или много влажно... или много шумно...или че не ще да заспи, или почва да плаче, а всички сте в една стая...
Виж целия пост
# 5
Тези ,дето сме по черноморието, не винаги водим децата си на море,по-скоро обратното. GrinningМоето лятото ще е почти на 3 годинки и не знам дали ще е на плажа.Досега не е ходило да се пече,само да хвърля камъчета във водата и то през есенно-зимния период.Аз от 4 години не съм се къпала в морето.През лятото във Варна е ад-много коли,задръствания,мръсотия по плажа и във водата,по улиците-не можеш да се разминеш от тълпи хора,...Мечтая си за малко планинско градче с възрожденска архитектура и много тишина.
Виж целия пост
# 6
И двете ми деца са родени през април и никога, ама никога не сме пропускали море. Водехме ги на плаж и за най-лесни и приятни почивки смятаме онези с бебетата. Колкото по-големи стават, толкова повече внимание искат. А бебето си спи на сянка и се събужда само за хранене. Нито багажът, нито грижите са били твърде много. Ако имаш конкретни въпроси, питай.
Виж целия пост
# 7
Ние я заведохме на море за пръв път на 6 месеца. Естествено, на плаж не сме я водили, но не сме имали никакви проблеми Peace. Прекрасни спомени имаме от това лято.
Виж целия пост
# 8
Със сина ми ходихме на море, когато беше на 3м. Баба не сме водили. Идваше с нас на плаж - стоеше си на сянка в количката. Изкарахме добре като изключим коликите и реването (което си го имаше и вкъщи - просто той беше много неспокойно бебе). Кърмех го, така че багаж не сме носили почти никакъв, освен памперси. В хотела купихме една надуваема лодка, в която го къпехме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия