Дали някой може да ми помогне?

  • 1 432
  • 21
Днес се сдобих с това - Motorola KRZR K1. - подарък за рождения ми ден, който е в неделя. Обаче се оказа, че няма инструкция на български. Дали някой може да ми помогне с такава, моля? Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Хвърли го на земята и скочи отгоре!
Виж целия пост
# 2
Хвърли го на земята и скочи отгоре!

Стига бе Лиске!

Потърси в Гугъл или го занеси в Германос или някой подобен магазин  Peace
Виж целия пост
# 3
Баси, като че ли телефони се ползват от вчера.
И като няма инструкция на български, е трудно
да се разцъкаш из менютата. Верно, не е нокиа,
ама и тоя телефон е измислян от хора.
Виж целия пост
# 4
Сложи му българско меню!
Виж целия пост
# 5
Имах такъв телефон преди 5 месеца....Пълен боклук!
Платих го 750 лв. и само месец по -късно цената му падна на 400 лв.
Е,нема такъв измислен телефон!
Ще разбереш какво имам впредвид мнооооого скоро! Mr. Green
А за менюто....ми много е лесно....ма как да ти обясня newsm78
Виж целия пост
# 6
Продавай го телефона докато е нов...после неможеш му взе парите! Crazy
Не се шегувам.....така се нахендрих с тоз модел,4е на снимка неискам да го видя! Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Цитат
Хвърли го на земята и скочи отгоре!

Цитат
Баси, като че ли телефони се ползват от вчера.
И като няма инструкция на български, е трудно
да се разцъкаш из менютата. Верно, не е нокиа,
ама и тоя телефон е измислян от хора.

Тези реакции не мога да ги разбера - ако не искаш или не можеш да помогнеш, не е необходимо да бъдеш груба.

И сама се сетих за българското меню и Гугъл. Има неща, за които искам да прочета по-подробно.
Блогодаря все пак за включванията.
Виж целия пост
# 8
Може бе не съм била ясна - не искам мнения за качествата на телефона. Нито за това колко съм проста, че не мога да се справя с мобилката.........

Зададох въпрос, не получих отговор. Айде няма нужда повече..........
Виж целия пост
# 9
Шони, не ги слушай, муцка.
Газ пикаят, че си получила хубав подарък.
Ако знаете с какъм барутник 4 годишен
си житкам 300 минути разговори на месец.
Виж целия пост
# 10
 Hug
Шони, не ги слушай, муцка.
Газ пикаят, че си получила хубав подарък.
 
 newsm78 Мислиш ли?
Виж целия пост
# 11
Може бе не съм била ясна - не искам мнения за качествата на телефона. Нито за това колко съм проста, че не мога да се справя с мобилката.........

Зададох въпрос, не получих отговор. Айде няма нужда повече..........
Извини ме ако съм те засегнала,но това беше първото което си помислих....защото се сетих как преди 5 месеца главата ме заболя от този телефон.Класификации като това,4е си проста не съм правила! Stop
Не съм искала да те засегна по никакъв на4ин!
И ако на мен имаше кой да ми каже,4е телефона неструва....преди да го купя,щях да му благодаря,а не да му се сърдя!
Но когато го купувах,никой от познатите ми незнаеше нищо за този телефон!А в магазина,разбира се ми го рекламираха яко!
Е....и затова с мъжо и двамата решихме да си вземем!С два такива телефона....за две седмици...после се 4удехме какво да ги правим!
   Така 4е пак ще ти кажа,4е съвета ми към теб е бил с добри 4увства...но явно не си ме разбрала!
Ще ме разбереш след месец-два..... когато сама се убедиш какво съм имала впредвид!
Поднасям извиненията си ако с нещо съм те обидила,тъй като не това съм целяла! Hug
Газ няма как да пикая заради това 4е имаш такъв телефон! Mr. Green
Мога да си позволя да си купя какъвто поискам! Wink
Аз ли4но съм сменила много телефони докато открия кой наистина ме прави щастлива!Защото винаги съм смятала,4е телефона е продължение на ръката ми Mr. Green!
    
     P.S.Дано да греша и си доволна от покупката!Искренно се надявам!   smile3525
Виж целия пост
# 12
 Peace
Така и така вече го имам и няма да го сменям. Но би ли споделила кое точно ти създаде проблеми?
Виж целия пост
# 13
Ами,не са много проблемите...но са достатъ4но да ме накарат да го сменя!И не само моя тел беше така а и този на съпругът ми!
   Незнам с какъв тел. си била преди това,но да знаеш 4е определено ще ти е супер неудобно да боравиш с коп4енцата му!
За два дни ме заболя палеца да цъкам...а той не захапва(така да се каже)!Много неудобна клавиши(или там както се казват Mr. Green)!Особенно това кръглото по средата ooooh!!
Това ми беше първата Моторола и определено менюто не ми се понрави!
НО!Това вси4ко е бял кахър....сравнение с единственния голям проблем който правеше телефона!Който интересно се появи по едно и също време и при двама ни!Някъде 15-20 дни след като го купихме!
Проблема е,4е не 4увам какво ми говорят от другата страна хората!Накусва разговора,сякаш съм на луната! Rolling EyesПращи....дава абсолютно същите смущения както при радиостанциите!
Сещаш се за какъв шум ти говоря! Crazy
Айде и двамата в магазина обратно....хората дигат рамене,4упят пръсти... Rolling EyesИ накрая измислиха обяснение....Ми нормално било за тоз модел тез смущения! Shocked
Питат ме,,Като на радиостанциите ли ви пращи?,,
Зна4и знаят за какво става дума!
Но така било с тоз модел! Thinking
Е как да е така...как да 4увам 4овека от другата страна к'во ми говори? CloseТо разговорът ми минава във,,Моля?Ко?Оффф...не 4ух...повтори!Моля...?,,
Казвам ти нямах нерви за това! Naughty
Е...продадахме ги за никакви пари!Взехме ги за по 750 лева единия...а ги продадахме за по 300 лв. Rolling Eyes
То4но днес като ходехме да си плащам сметката,мернахме на витрината този телефон ...и двамата се спогледахме разбиращо!
После се прибрах и ти про4етох темата и ....такава ми беше първи4ната реакция!Sorry!  bouquet
Защото като се сетих с каква радост си го купих...как му се радвах като малко дете...и накрая ....само нерви!
    Наистина ти пожелавам да нямаш грижи с телефона!  bouquet
Виж целия пост
# 14
ако телефона е 3G, за това е имало смущения. правят се допълнителни настройки или нещо такова. моят е друг модел, но имах същия проблем, в м-тел ми го настроиха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия