Признаци при цветна бременност.

  • 76 386
  • 13
Искам да попитам какви са признаците при цветна бременност? smile3529
Виж целия пост
# 1
Ами като при нормална бременност.

При така наречената цветна бременност се появява леко zацапване преz първите месеци на бременността и то около дните, когато би трябвало да ти е цикълът.

Значи, ако има6 нормален цикъл не си бременна.
Виж целия пост
# 2
На моя приятелка - при цветна бременност М първия месец си беше съвсем нормален и тя нямаше как да знае, че е бременна. Разбра чак на втория месец, защото не и дойде.
Виж целия пост
# 3
Ако имаш съмнения, по-добре иди на лекар. Т.нар. цветна бременност не е нормално състояние. Кървенето по време на временност не е безобидно Peace
Виж целия пост
# 4
На моя приятелка - при цветна бременност М първия месец си беше съвсем нормален и тя нямаше как да знае, че е бременна. Разбра чак на втория месец, защото не и дойде.

Не е било zветна бременност. Кървене и бременност са несъвместими  Naughty

Може да е имало два плодни сака и единият да не е успял да се имплантира. случва се много често. Помисли малко, при менструацията се иzхвърля лигавицата на матката. Значи ако е имала нормална менструация е 6тяла да иzихвърли и плода и е нямало да раzбере, че е бременна. Или е zабременяла по късно.

Пуснете в търсачката "цветна бременност" и 6те иzлеzе една статия, в която много подрибно е описано какво оzначава това.   bouquet
Виж целия пост
# 5
При цветна бременност около дните на М се появява зацапване. То е по оскъдно от нормална менструация , трае по - малко време и цветът му розовее. Това ми е казвала моя приятелка , която е имала тези признаци по време на втората си бременност , която била определена като "Цветна". "Цветното" бебе вече е на 18 години.
Виж целия пост
# 6
Незнам,как е по книга,но майка ми разбра,че е бременна с брат ми едва в 4м,понеже имаше нормален цикъл и то всеки месец ThinkingСтранно,но факт PeaceЕдва тогава влезна за задържане за да спрат кървенето...Брат ми се роди на термина си 3,600 Hug
Виж целия пост
# 7
Моя приятелка разбра,че е бременна в 19г.с.Дотогова си имаше съвсем редовен цикъл
Виж целия пост
# 8
имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
някой може ли да ми обясни (т.к. нямам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!
Виж целия пост
# 9
имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
някой може ли да ми обясни (т.к. нямам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!
Аз не мога да си обясня тези неща.
Виж целия пост
# 10
имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
някой може ли да ми обясни (т.к. нямам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!

E това не мога да го раzбера.  #Crazy

Да не кажа голяма дума, но наистина не мога да си представя, че 6 месеца няма да раzбера/усетя не6то такова. Не вярвам на такива жени. Мисля си, че сами не искат да си приzнаят, че са бременни. Знам ли?  newsm78
Виж целия пост
# 11
имам съученичка, която разбра, че е бременна в шестия месец   #Crazy не знам дали е възможно 6 месеца да не разбереш, че си бременна-това дете нали мърда  Shocked
някой може ли да ми обясни (т.к. нямам дете) дали е възможно до такава степен да не можеш да различиш нормален цикъл от зацапване, както го наричате  ooooh!

ами и бебето в 6м вече мърда,подритва,а и корема е видимо по-голям......
  newsm78 не ми се вярва да не е усетила.ама знаеш ли,хора всякакви !
Виж целия пост
# 12
При всеки е различно.
Виж целия пост
# 13
Индивидуално е. Моя приятелка не искаше второ, а разбра че е бременна в края на 4-ти месец, т.е. не е правила номера за да го задържи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия