Температура в ранна бременност

  • 4 618
  • 7
Преди няколко дни разбрах че съм бременна в 5 г.с. и незнам дали е нормално но базалната ми температура (от около 2 седмици я меря) се движи от 37.1 до 37.4 градуса ,а под мишницата от 36.9 до 37.3 , днес обаче като я премерих под мишницата беше 37.3 а в ануса - 37.6-7 ,моля ви кажете ми това нормално ли е защото много се притеснявам .Един доктор ми каза че е нормално а друг -че може да има инфекция а нямам други симптоми(кашлица,болки в гърлото) newsm78 Wink
Виж целия пост
# 1
Нормално е.
Виж целия пост
# 2
И аz мисля, че е нормално.  Peace

Успе6на бременност
Виж целия пост
# 3
И аз съм чувала, че се повишава, така че е нормално!

Успех  bouquet
Виж целия пост
# 4
Абсолютно нормално е. Нямаш причина да се притесняваш. При мен БТ се задържа 37.4-37.5, а телесната темп. понякога е 37.3.
Виж целия пост
# 5
нормално е лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 6
мнооого мерси за отговорите  newsm76  Two Hearts Flowers Bouquet сега малко се успокоих!
Виж целия пост
# 7
мнооого мерси за отговорите  newsm76  Two Hearts Flowers Bouquet сега малко се успокоих!
   Не МАЛКО, ами МНОГО се поуспокой!
   Сега, по принцип след овулация БТ се вдига, ако преди ову е била 36.7-36.9, след нея тя става 37.2-37.4 /това са примерни стойности, но са с цел да те ориентират/. Като се вдигне БТ се е вдигнала и телесната. Свързани са. При следене на овулация не е задължително температурата да се мери в дупето. Има момичета, които си я мерят в устата, други - вагинално, трети си мерят телесната температура. Следи се за дуфазност!!! Просто, след ову-тя се вдига навсякъде. Ако няма оплождане температурата спада и идва цикъла, ако има - се задържа висока.
   Сигурно стана объркано, но дано успееш да хванеш мисълта ми.
   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия