Инвалидна количка за чужд гражданин живеещ в България

  • 974
  • 10
Знае ли някои откъде може да се закупи акомулаторна инвалидна количка за мъж инвалид с чуждо гражданство. Имам съсед грък които е 100% инвалид и неможе да  си вземе количка от нашата страна по нормалния път чрез социалните. В София продават ли някъде свободно. Може и в друг град.
Виж целия пост
# 1
Ще питам след празниците тази, при които ходихме ние (фирма за инв. колички) и ще ти пиша как стоят нещата.
 Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря.   bouquet  Пиши след 1 юни до тогава сме на зелено  у-ще.
Виж целия пост
# 3
И аз ще питам, а жена му българка ли е.
Виж целия пост
# 4
ОК.
Много добре да си изкарате на зеленото училище и да се върнете отпочинали и двамата.
 Hug
Виж целия пост
# 5
И аз ще питам, а жена му българка ли е.


Да българка е.Благодаря ти!

ОК.
Много добре да си изкарате на зеленото училище и да се върнете отпочинали и двамата.
 Hug

Надявам се да нямаме проблеми там. Отиваме трима обаче. Laughing
Виж целия пост
# 6
Момичета събрахте  ли инфо по темата? Аз вече съм на линия и чакам инфо от вас. Hug
Виж целия пост
# 7
Обаждах се на 02 952 53 92 и попитах - казаха че няма проблем да се купи
около 3000лв са
имат няколко вида
магазина (склада) се намира близо до спирката на 260 на 5-те кюшета, но като се чуете ще ви даде точния адрес
семейството - Зорница  и Славейко Славееви казаха да се обадите и да се разберете лично
и ви пожелавам успех
 Hug  bouquet

newtechbg@yahoo.com е техния адрес
Виж целия пост
# 8
Мамо Раче, проверете и на този адрес:

Тони Танев

Изложбен Център "МОСТ"
Медицинско Оборудване
Инвалидни Помощни Средства
жк"Свобода" ул. "Народни Будители" между бл.10 и бл.37
тел.02/9360552 факс:02/9360713
моб.телефон:0897853364

НИе ходихме там преди 3 дни и видях че има страшно много видове колички. Обадете се и проверете дали ще ви устрои нещо. Хубаво е да има човек няколко оферти и да може да избере. Успех !!!
Виж целия пост
# 9
Немски - 8000 8400 лв

а тайландските - 2500 лв

medtech@dir.bg e email на тези, кито е дала Нанди - обадих им се и казаха, че само да им изпратиш писмо имеил и те съответно ще изпратят снимки - всичко необходимо. Казаха, че дори може да я доставят, където кажете.

Да продължаваме ли да търсиме.
Виж целия пост
# 10
благодаря ви момичета   bouquet ! Не търсете за сега повече. Ще предам на хората телефоните и адресите и ако имат нужда от още ще пиша пак.



                                         Страхотни сте!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия