Хотел Алпина или Сънсет бийч в Лозенец

  • 2 271
  • 8
Здравейте,
 Ако някой от вас е бил в тези два хотела, моля да ми кажете какви са отзивите. Дали е подходящо за дете на две години и 4 месеца.
Благодаря много предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Миналото лято бяхме в "Алпина" в Лозенец с дъщеричката ни, която тогава беше на 1г.и три месеца.Много хубаво си изкарахме."Алпина" има две сгради, едната /в която е рецепцията/ е с басейни и ресторант и съответно е по-шумно, а отсреща е другата сграда към същия хотел, /ние бяхме в нея/, страхотно тихичко и спокойно, при резервация е хубаво да кажеш в коя сграда искаш.Имат и бебешки легълца, но са само няколко за хотела, безплатно ги дават, стига да са свободни, ако искаш може да помолиш да ти запазят някое, ако се съгласят.Иначе е много спокойно, всеки ден минават да чистят стаите, има климатик, всичко е новичко и удобно, сладурски тераски, персонала е много любезен.Закуската е на шведска маса, на плажа има чадъри и шезлонги /но се заплащат отделно/.Ние всеки ден хапвахме в ресторанта, кухнята много ни хареса.
На нас много ни хареса, като минуси мога да кажа само, че детския басеин не е отопляем /т.е. чака се слънцето да го стопли/ и някъде бях чела, че плажа е на 50 метра, а всъщност плажа с чадърите на "Алпина" е на поне на 200-250 м.Обаче пак е близичко.Ние си изкарахме много готино, желая ти приятна почивка, където и да избереш да сте.Ако искаш да питаш още нещо или ти се гледат наши снимки от хотела- казвай, ще се радвам да помогна!
Виж целия пост
# 2
Аз съм за Сънсет Бийч, резервирахме за август там  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благодаря за бързите отговори! Ще ходим август месец но искам отсега да резервирам. Много се колебая още. И двата ми харесват. Ще се радвам да видя и снимките Praynig. А някой бил ли е в Сънсет бийч? Доста му е добра цената за 4* хотел.  Мерси предварително! Hug
Виж целия пост
# 4
пратих ти снимки на л.с.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти за снимките. Супер са! Направихме резервация и ни потвърдиха от хотела, че има места. Искам да те питам дали на малката давахте храната от ресторанта. Това е голям проблем с какво да го храним нашия юнак. Чао и много  Hug на малката. Много е сладка.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти за снимките. Супер са! Направихме резервация и ни потвърдиха от хотела, че има места. Искам да те питам дали на малката давахте храната от ресторанта. Това е голям проблем с какво да го храним нашия юнак. Чао и много  Hug на малката. Много е сладка.
Благодаря за комплиментите  Hug !
От храната в ресторанта съм й давала само хлебче, краставичка...тя е захранена късно и тогава още пиеше доста адаптирано мляко, каши, пюренца, плодове...
Приятна почивка!
Виж целия пост
# 7
Ние резервирахме за Алпина. Не съм ходила в нито един от двата, дано е добър.
Виж целия пост
# 8
Благодаря! А къде се разхождахте вечер? В околностите има ли нещо интересно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия