Русе

  • 12 747
  • 289
Новата тема... Wink
Виж целия пост
# 1
еее, един път и аз да съм първа   Laughing
Виж целия пост
# 2
еее, един път и аз да съм първа   Laughing
Тц, аз съм първа Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Трета  Grinning
Виж целия пост
# 4
Здравейте и от мен в новата тема Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте и от мен в новата темичка Simple Smile
Виж целия пост
# 6
6
Виж целия пост
# 7
'ми и аз да се разпиша, че акостирах тия дни тук. ще рахатясвам при мама и татко 2-3 седмици пък после пак сама ще опъвам каиша с 2-те диванета.

и да използвам да питам, някой знае ли къде се е преместил складът на ТСМ - беше на изхода на русе до кат, а сега е някъде из дружба, но няма кой да ме осведоми. чичко гугъл също не ми проговаря по темата.

филипа - срещичка?
Виж целия пост
# 8
само с филипа ли?
Виж целия пост
# 9
хе-хе
не, разбира се. ще се радвам да се засечем по л-то, но не знам как ще се справя с режима и на 2-те деца /по-скоро липсата на режим  Mr. Green/.
а с филипа наскоро си писахме в темата на майките на породени деца, че трябва да се видим, когато се явя он-лайн, за да й опиша живописно какво е ежедневието с 2 бебета  Crazy
Виж целия пост
# 10
малеее видяхте ли какъв град се изсипа над града, опустоши всичко,което се беше запазило от жегите Rolling Eyes като гледам през терасата колко клони има изпопадали  на земята, направо се плаша newsm78
Виж целия пост
# 11
Момичета, търся спешно да купя лятна количка, по възможност Чиполино он-роуд (с табличка отпред)
Виж целия пост
# 12
Запис  Party
Виж целия пост
# 13
Силве, вече не е модерно това "запис"!
Кажи нещо интерсно!

Аз пък много се смях тази вечер с Момчил. Реших да се занимаваме с някакви интелектуални игри ( на 3,5 и интелектуални игри, ама..) и задавам гатанки от 1 книга. Едната гатанка е за лука, в стихотворна форма,  като се говори, че може да те разплаче и т.н. Последните 2 стиха са:
" Ще се сети всеки тук,
че това е .... "

А Момо се изцепва : "Виавател" ... (тази телевия ще ни развали децата..)
Виж целия пост
# 14
majceto-магазина беше в Дружба 3 ,но го затвориха началото на април,и май въобще го махнаха от Русе,поне така говориха в комплекса в който се намираше
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия