Перете ли дрехите си, когато дъжда ги навали?

  • 2 190
  • 37
Перете ли дрехите си, когато дъжда ги навали?
Виж целия пост
# 1
Леко влажни - не.
Много мокри - да.
Виж целия пост
# 2
Просто не мога да не допълня този вселенски въпрос с логичното допълнение: А перете ли дрехите си отново, ако гадните съседи са пекли нещо на скарата и ви липсва само една бира, за да замиришете  на Автогара? А!
Виж целия пост
# 3
Кои дрехи - изпраните и прострени ли или носени на мен и да ме е навалял дъжда?
Виж целия пост
# 4
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes......
Виж целия пост
# 5
 Не, ако става въпрос за прането, оставам го да си изсъхне, аз съм лежерен човек, не пример за подражание...
Виж целия пост
# 6
Ако е валял киселинен дъжд направо ги изхвърлям  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
ССФ препира. Все пак, дъждът може да е киселинен.

Опс, превариха ме.  Laughing
Виж целия пост
# 8
Дежа пере да каже  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Да. Винаги, особено след като видях едно черно яке на какви мръсни точки беше станало след дъжд, се убедих да не спирам традицията си.
А, като дете помня как събирахме дъждовна вода и я пиехме...

Как познавате, че дъждът е киселинен?  newsm78
Виж целия пост
# 10
ако са били на простора и ги е наваляло ги пускам да се изплакнат и центрофугират
Виж целия пост
# 11
Перете ли дрехите си, когато дъжда ги навали?

Ако нямам сапун под ръка, купувам от най-близкия магазин и се моля дъжът да не спре, та да мога и да изплакна.



Как познавате, че дъждът е киселинен?  newsm78

Как!? С лакмус. А според твърдостта на дъжда купувам и подходящия препарат за пране.
Виж целия пост
# 12
Ако е валял киселинен дъжд направо ги изхвърлям  Rolling Eyes

Или пък ако е кален, като последният.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
От една година не простирам, преди това рядко ми се е случвало да ги навали дъжда- не съм препирала. Няма да ми се мота едно пране цяла седмица- и без това само по едно обличане и хвърлям всичко зо пране. Peace Да се намокри изцяло не се е случвало, тогава може би щях да го изпера отново.
Виж целия пост
# 14
Не, ако става въпрос за прането, оставам го да си изсъхне, аз съм лежерен човек, не пример за подражание...
Peace

Принципа ми е който ги е намокрил, той ще ги изсуши. Иначе ако мен ме навали да пера ги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия