Вземане на шофьорска книжка от КАТ

  • 61 963
  • 52
Татковци помагайте? Странен въпрос, но някой има ли представа, след положително изкаран изпит за шофьорска книжка, какъв е срока, през който можеш да подадеш документи за книжка в КАТ. Поради непредвидени обстоятелства, не си подадох документите след изпита и от тогава изтекоха 7 месеца Sick Възможно ли е да се наложи да минавам пак на листовки и кормуване?
Виж целия пост
# 1
Няма срок. Не се притеснявай.  Grinning
Провери само медицинското дали има срок. Ако е изтекъл трябва да извадиш ново.
Виж целия пост
# 2
Biby, сърдечни благодарности Hug. Камък ми падна от сърцето Embarassed За медицинското знам, но то не ми е проблем.
Виж целия пост
# 3
Медицинското за шоф.книжка важи 6 месеца.
Виж целия пост
# 4
Медицинското с уж прегледите от специалисти, или курса към БЧК важи 6 месеца?
Виж целия пост
# 5
Медицинското с уж прегледите от специалисти, или курса към БЧК важи 6 месеца?
Медицинското, не БЧК.
Виж целия пост
# 6
Няма срок. Не се притеснявай.  Grinning
Провери само медицинското дали има срок. Ако е изтекъл трябва да извадиш ново.

 Peace точно така.Подаваш документите със БЧК,медицинско /копие и оригинал/също и двете удостоверения за минат курс и нормалната процедура е 20 дни,като в КАТ Бургас се взимат след 15 ч.след разговор с компетентно лице.
Виж целия пост
# 7
Медицинското за шоф.книжка важи 6 месеца.
Peace
Виж целия пост
# 8
,като в КАТ Бургас се взимат след 15 ч.след разговор с компетентно лице.
[/quote]

Как протича този разговор? Thinking
Виж целия пост
# 9
Какво общо има КАТ Бургас с КАТ София newsm78 (никъде не видях мацката да пише, че е от Бургас, пише местожителство София) newsm78
Виж целия пост
# 10
Какво общо има КАТ Бургас с КАТ София newsm78 (никъде не видях мацката да пише, че е от Бургас, пише местожителство София) newsm78

Няма нужда от подобни подмятания... Потребителката споделя личен опит...
Не обръщайте една чисто информативна тема в какъвто и да е спор...
Моля...!
Виж целия пост
# 11
Какво общо има КАТ Бургас с КАТ София newsm78 (никъде не видях мацката да пише, че е от Бургас, пише местожителство София) newsm78

Няма нужда от подобни подмятания... Потребителката споделя личен опит...
Не обръщайте една чисто информативна тема в какъвто и да е спор...
Моля...!

Извинявам се ,не съм искала така да стане. Просто на две места прочетох, че дават инфо за Бургас, а никъде не видях eliza   за кой град пита.
Не съм искала да спорим.
Виж целия пост
# 12
Какъв е този разговор с компетентно лице?Аз имам отскоро шоф.книжка,но такъв разговор не съм провеждала.
Виж целия пост
# 13
наистана само медицинското има валидност , нито БЧК, нито свидеелствата ти от школата , нито протокола във КАТ,НЯМАТ ВАЛИДНОСТ ,  Тт.е.има валидност протокола  само 50 години се пази във архива Laughing , но се надяваме че до тогава ще се и изкараш Peace
Виж целия пост
# 14
А някой случайно да знае има ли и колко е глобата за открадната/изгубена шофьорка книжка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия