Коремче като в 5 месец, а съм едва във втори

  • 1 263
  • 26
Здравейте, не знам дали има причини за притеснение, но имам коремче като че съм в 4-5 месец, а съм едва във втория Rolling Eyes
По принцип съм нисичка, но не съм имала проблеми с фигурата си. Дали нещо не е наред?
Виж целия пост
# 1
Това първа бременност ли ти е?
Виж целия пост
# 2
да не са близнаци?
ако нещо те съмнява- иди на лекар    bouquet
Виж целия пост
# 3
питай лекаря ако той каже че има проблем тогава се притеснявай
Виж целия пост
# 4
И на мен много ми личеше от самото начало. И за двете бременности са ме питали дали са близнаци. нормално е. въпрос на структура.
Виж целия пост
# 5
С второто дете бях така, растях само на корем.
Виж целия пост
# 6
Напълно нормално е корема ти да се подуе повечко в началото на бремеността!Аз също бях така,дължи се на задържането на течности и малко по-бавната перисталтика,които са характерни за началото на бремеността!Не се притеснявай и леко бременеене Peace
Виж целия пост
# 7
Най - важното е ти и бебо да сте добре, а то коремчето ще изчезне ще си го поносиш 9 месеца.Успех и леко бременеене   bouquet
Виж целия пост
# 8
И на мен много ми личеше от самото начало. И за двете бременности са ме питали дали са близнаци. нормално е. въпрос на структура.
Peace
Виж целия пост
# 9
Аз и с двете бременности бях така.По принцип съм доста слаба,може би това е причината.Не се притеснявай.Успех и лека бременност ти желая  Peace
Виж целия пост
# 10
На мен АГ-то все ми казва, че корема ми изглеждал като за по-голям месец - такава ми била структурата на корема...
Виж целия пост
# 11
И аз съм така.От момента в който разбрах,че съм бременна корема ми е подут повече от обикновено.И се чувствам много дискомфортно.Но си мисля,че това подуване си е в кръга на нещята и си е нещо нормално.Хормони.
Виж целия пост
# 12
Аз от 3 ия месец си имах коремче и все ме питаха в кой месец съм и като им кажех се пулеха  Mr. Green мисля,че си е до структура!  Peace Успех и леко бременеене!  Hug Flutter
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за отговорите
Виж целия пост
# 14
И аз бях така, когато бях бременна със сина ми, но сега като тичам кат кон след него имам доста компактно коремче  Heart Eyes
Не се притеснявай за нищо !!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия