За националния отбор по волейбол

  • 397
  • 2
Има ли фенки на волейбола?
Какво ще кажете за представянето на националите ни по волейбол в Световната волейболна лига?
Миналата година ходих на всичките им мачове, които се играеха във Варна, вчера също бях на мача им с Аржентина и съм очарована от представянето им.
Освен това момчетата от отбора са много земни и винаги обръщат внимание на феновете си..
Вие какво ще кажете, харесвате ли волейбола, имате ли си любимец от волейболистите, аз лично много харесвам Пламен Константинов, Матей Казийски и Николай Николов Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ей ме на!  Laughing Волейболът винаги ми е бил в кръвта - интензивен и атрактивен спорт с интелигентни играчи. Ходех на мачовете, когато се играеха в София. Варна ми е прекалено далече за съжаление. Следя всички мачове на националния отбор, както и изявите на волейболистите ни по света и у нас.  Crazy
Любими играчи - Матей, Владо, Боян, Ники Иванов.
За вчерашния мач мога да кажа само, че си отдъхнах след победата. Аржентинците са слаб отбор, а определено ни създадоха трудности. Нервно и сковано начало, но и оправдано с толкова дебютанти в отбора, многото контузии и липсата на основни фигури като Пламен и Евгени.
Страхотен мач за Боян, не можаха да го хванат на блокада през целия мач, разказа им играта! Страхотен хъс и дух! Хареса ми, че е поработил над сервиса си - имаше само една грешка, а 3 аса.
Матей изглежда уморен след тежкото първенство в Русия, така и не му тръгна сервиса, а и в атака не ми се видя толкова ефективен както сме свикнали да го гледаме. Не го и търсеха много разпределителите, може би такава е била тактиката де - да атакува само в решителните моменти и трудните топки. Но ме изненада приятно с невероятно посрещане, а това беше елементът, който му куцаше досега, както и със спокойствието и опитът си - израснал е много в играта.
Жеков се представи под нивото си през втория гейм, но е разбираемо - все пак тренира едва от 5 дни. Зарев обаче го замести много добре, като изключим, че и той забрави да играе през центъра по едно време.
Дебютантите се представиха на ниво - силна атака, добър сервис. Е, правеха и доста наивни грешки, но им е простено.
Довечера очаквам по-категорична победа. Дано нашите са се успокоили! И дано лека полека се сработят, защото на моменти в играта цареше хаос... Успех, момчета!
А БНТ отново ме разочароват - няма да дават мача пряко, а на запис и то от 23,50...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
И аз много се зарадвах на победата, въпреки, че честно казано не очаквах такава добра игра с 3-ма дебютанти, но определено бяха на ниво.

Аржентинците не са никак слаб отбор, но и един от техните централни блокировачи се контузи на загрявката и няма да участва и днес.

Ето тук има доста информация: http://playthisgame.10.forumer.com
за отбора за турнирите и всичко интересно около играчите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия