Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 6

  • 39 459
  • 435
Стара тема!  Hug

Виж целия пост
# 1
Хипатия,
пак го изтеглих файла с божурите,
той е pioni.rar,
вътре има папка "пионы", в която има само 2 файла - единия е Lanarte 34964.jpg,
а другия е  Lanarte 34964.xsd
и като оворя последния с програмата, е само схемата със знаците и цветове
Виж целия пост
# 2
Хипатия, чак сега разбрах Laughing
то самата програма Pattern Maker  си дава ключа
 Hug
Виж целия пост
# 3
да се запиша
Виж целия пост
# 4
Здравейте!
Да се запиша и аз, че нямах интернет 2 седмици, като тръгвах, тъкмо беше започнала предната тема и докато я изчета, то дошло време за новата Laughing
В момента шия Венеция на John Clayton, ще покажа скоро, до къде съм стигнала  Hug
Виж целия пост
# 5
Тъкмо се завръщам за новата темичка  Hug.
Виж целия пост
# 6
Записвам се и отивам да си довършвам гоблена Hug
Виж целия пост
# 7
Да се запиша и аз Simple Smile
От този сайт http://shalee.narod.ru/work/my_work.html  освен главната страница нищо друго не мога да отворя. Интересно е, че си свалих лалетата, успях  Simple Smile тъкмо започнах да свалям и други неща и изведнъж прекъсна, после почна ми затваря всичко и нищо не мога да видя повече. При вас как е, някой може ли да отвори и да сваля от схемите?
Виж целия пост
# 8
Записвам се в новата тема и аз, макар, че от работа и шиене ми остава малко време да пиша
Виж целия пост
# 9
  bouquet
Виж целия пост
# 10
Ето обещаната снимка    bouquet

Виж целия пост
# 11
Ето и моите мечета готови.
Приятно шиене на всички Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Тези мечета са просто невероятни. Браво на теб  bouquet
Сега аз да попитам нещо. Някой случайно да е шил гоблена Константин и Елена, но 1:1. Интересуваме става ли сполучлив, защото съм го виждала, но само 1:4.
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile
Ще ме посъветвате ли как да рамкирам един гоблен - св. Николай. Вариантите са два - орнаментирана рамка без паспарту или орнаментирана рамка и паспарту.
Виж целия пост
# 14
    Лично мое мнение, понеже самия гоблен има доста богата рамка е хубаво да има паспарту, за да се разграничат двете. Все пак покажи гоблена да видим точно за кой вариант става въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия