Да споделя за петната от белина

  • 4 525
  • 8
Днес открих петно в/у мой бял панталон.С какво ли не пробвах да го махна-не стана.Накрая взех радикално решение-белина.Петното се махна, но се появиха жълти петна Confused .След нови мъчения да махна петната и след поредица провали, реших да пробвам с Ариел за ръчно пране.След 40мин. панталона ми беше отново снежнобял Grinning.Страхотно!!!А аз вече го бях отписала.Не зная дали така би действал на всички материи/панталона ми е 100% памук/,но от опит глава не боли.
Виж целия пост
# 1
Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
Виж целия пост
# 2
Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
...защото Ариела ,който продават в България няма нищо общо с оригинала.
Виж целия пост
# 3
Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
...защото Ариела ,който продават в България няма нищо общо с оригинала.
За съжаление това важи за почти всички препарати.И не само за тях.
Виж целия пост
# 4
Помощ,дайте ми моля, съвет как да изчистя от цветен панталон петна останали от белина Вениш,след като премахна петната които имах от панталона останаха петна от самата белина,как мога да ги изчистя.Спешно се нуждая от вашия съвет
Виж целия пост
# 5
   Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking
Виж целия пост
# 6
на последните два постинга отговарям- с декоративни кръпки и лепенки, декорации в подходящ мотив.
даже и да боядисате дрехата, петната от избелване ще си личат  Sad
Виж целия пост
# 7
   Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking

мазни петна се изпират така: намазваш ги обилно с тест-гел за миене на съдове и го оставяш 1час-после си го изпираш или на ръка или в пералнята  Peace
Виж целия пост
# 8
   Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking

мазни петна се изпират така: намазваш ги обилно с тест-гел за миене на съдове и го оставяш 1час-после си го изпираш или на ръка или в пералнята  Peace
Мазни петна махам и  с мокетин (препарат за килими), на медикс имам в   къщи. Изпра панталона на мъжа ми, когато  обърна фритюрника върху себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия