Помагайте!!!-проблемна кожа

  • 1 172
  • 14
Имам акне което преди цикъл се активира и този път обаче е по зле.  CryОколо устата са се инфектирали и в момента са зачервени и болезнени на пипане.Ако има някоя мама с подобен проблем да сподели.
Днес специално ги третирах с три различни тоника ,правих си маска от хума+белтък и след маската си сложих коректор и в момента се успокоиха,но все още са болезнени.

P.S.Ако сте посещавали добър кожен лекар в София също ще ми е от помощ!
Виж целия пост
# 1
Moni_G  Мисля, че  определено трябва да отидеш на дерматолог! Има доста медицински продукти, които помагат за подобни проблеми. Аз лично пъпки лекувам с крем здраве.
Виж целия пост
# 2
Определено си за дерматолог според мен. Освен това мисля, че трябва да си изчистиш организма и отвътре, също така внимавай какво ядеш- отразява се върху кожата. Наблегни на плодовете и салатите, избягвай тежките, мазни и пържени храни.
Виж целия пост
# 3
аз ти препоръ4вам да си по4истиш лицето с рициниво масло ве4ер преди лягане и не се мий после ще бъдеш изненадана от ефекта на мен много ми помага
Виж целия пост
# 4
Хм,интересно за това масло не бях чувала,но ще си купя и ще пробвам.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Какво ли не прочетох във форума\заради бебето\ И попаднах най-сетне на свестен дерматолог. Казва се Д-р Албена Ангелова, работи в 29 ДКЦ. С Гугъл може да прочетеш повече.  PeaceПриема възрастни, деца. Днес пред кабинета чакаше една тумба пъпчиви тийнейджъри, явно бяха дошли колективно Mr. GreenОх, то не е за смях, ДАНО ТИ ПОМОГНЕ! Работи със ЗК.
Виж целия пост
# 6
Хм,интересно за това масло не бях чувала,но ще си купя и ще пробвам.

струва 60 стотинки в аптеката навсякуде го имаа
Виж целия пост
# 7
Отиди на дерматолог, но това не е достатъчно. Акнето е по кожата, но понякога е признак на вътрешно заболяване, например хормонални нарушения. Затова се обърни и към гинеколог, правят хормонални изследвания, за да ти предпише и нещо, което да приемаш вътрешно.
Виж целия пост
# 8
аз ти препоръ4вам да си по4истиш лицето с рициниво масло ве4ер преди лягане и не се мий после ще бъдеш изненадана от ефекта на мен много ми помага

За мазна кожа не мисля, че каквото и да е масло е подходящо. Най-добре да отиде на дерматолог или при добър козметик.
Виж целия пост
# 9
Неострата-гел,но през деня трябва да ползваш висок фактор.Неострата се продава в аптеките-този продукт проработи върху алергичната ми кожа и съм доволна от резултата. Peace
Виж целия пост
# 10
Неострата-гел,но през деня трябва да ползваш висок фактор.Неострата се продава в аптеките-този продукт проработи върху алергичната ми кожа и съм доволна от резултата. Peace

Какво е това? Гел за измиване или нещо друго?
Виж целия пост
# 11
Това е много леко и приятно гелче с 15 процента гликолова киселина(американско производство),нанася се вечер преди лягане с тампонче от памук-слагат се няколко капки , разнася нежно по лицето,възможно е леко щипкане при първите апликаций-няма нищо общо с тоника на Биотрейд(ако нещо ти говори),с който щипането и паренето при мойта кожа беше непоносимо.Сутрин е хубаво да се слага хидратиращ крем и фактор защита.Използва се две седмици всяка вечер,след това по желание 1 или 2 пъти в седмицата или почивка няколко седмици.Обрива и възпъленията по кожата,които бях получила се изчистиха до седмица-сега отново съм с чисто лице и реших да си направя почивка-ползвам в момента за нощен и дневен Лейди Джой на Карлово +Биодерма с фактор 50.
Виж целия пост
# 12
аз ти препоръ4вам да си по4истиш лицето с рициниво масло ве4ер преди лягане и не се мий после ще бъдеш изненадана от ефекта на мен много ми помага
Как точно процедираш с това рициново масло и не е ли много силно да се спи с него?
Виж целия пост
# 13
ами просто след баня си по4иствам лицето с памук малко бавно попива маслото но ина4е действа много благопроятно на кожата
можеш да опиташ и с някое друго те вси4ки са хубави и са жсякакъв вид кожа нищо 4е са мазни
Виж целия пост
# 14
Какво ли не прочетох във форума\заради бебето\ И попаднах най-сетне на свестен дерматолог. Казва се Д-р Албена Ангелова, работи в 29 ДКЦ. С Гугъл може да прочетеш повече.  PeaceПриема възрастни, деца. Днес пред кабинета чакаше една тумба пъпчиви тийнейджъри, явно бяха дошли колективно Mr. GreenОх, то не е за смях, ДАНО ТИ ПОМОГНЕ! Работи със ЗК.

Отиди при Ангелова, наистина. Няма да съжаляваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия