На градушки не се даваме, лято чакаме в Германия 30

  • 11 719
  • 290
[
Дзак!
снимки Потребител nemski Парола 77777

Jedem Tierchen sein Plaisirchen! [DE #29]

Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 
Виж целия пост
# 1
Юхуу, пу първа!
Вечке, големи са ти разбойници двамцата Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Юхуу, пу първа!
Вечке, големи са ти разбойници двамцата Mr. Green
Ъхъ! За ко мислиш, че им викам природни бедствия.
Днес съм подреждала 3 ч 4 кутии с Лего части Crazy След нас потоп. Иначе бяха спретнали цял град ooooh!
Виж целия пост
# 3
Laughing
Виж целия пост
# 4
В училище бях номер четвърти, айде и тук.
Виж целия пост
# 5
Е, кво! Аз да чакам ли тогава. При мен всичко се въртеше около 19. Laughing

Вечке, не може ли да запитаме модератор да ни копира поне линковете към картата и старите теми? Сигурно има и други варианти, но само това ми идва на ум сега спонтанно.
Или си копирай заглавното мнене от те тука http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192054.0
Не ми хрумва нищо друго.

Олеле сега виждам едно произведение с писец по вратата. Хем ми е смешно, хем трябва много сериозно да се скарам Laughing

Виж целия пост
# 6
Дребното производно   се казва София и е на година и половина, но още не пише във форума, за сега..
Знам аз за София, голяма е чаровница! Само се учудвам, че няма ник.  Laughing Жалко, мислех си, че е форумско бебе. А има ли такова?

Гутн абенд, майне дамен унд ду Грами!
Форумско бебе не знам дали има, май няма, София има много никове-един от тях е "агресорът"  Grinning
Виж целия пост
# 7
Мда, старите теми са оключени.
Трябва мод или адм да се намеси.
За друг път ще знам и ще правя бекъп.
Загубила съм тренинг.
Вечке, караме-вараме, все около сладоледа се въртим. Wink
Виж целия пост
# 8
Ехо, другари и другарки,
копвам ви едно мнение от
старата тема. Допускам, че
не сте го видели. Mr. Green


Хей, vanvel, херцлих вилкомен в нашата тема.
Не се свени, пиши, бриши!

Пък да драсна и аз някой ред като за финал, преди да започнала новата темичка.
Обичам си я аз Германията, тя ще ми остане стара вярна любов. Лошото е , че повечето от старите ми приятели там и колеги от унито се изпозагубиха и вече по-рядко се чуваме, пък и виждаме. Гледам поне веднъж-дваж годишно да се меткам до Немачку. Ей така в името на доброто старо време.
Сега се върнах от път. Бяхме с 1/2 до морето /при нас има 4 почивни дни/ Все едно живеем в две Българии. Там е истинско лято - 30 градуса, хората са на плаж, всичко работи. Ядохме рибка и наливна бира разбира се. А в София - 18 градуса. Студ и дъжд. Ще ни одави. От утре пак на трастиката.
Благодаря за поканата. Ще се включвам, когато мога без да ви досаждам.
Виж целия пост
# 9
Агресорка, казваш, Сопранов. При Вечерницата са природни бедствия, при мата - талибанче, нашият разбойник е калпазанин, Лизеният син е наричан чомачко... и т.н.
Призовавам ви истински - нека не се чудим след години, че децата ни няма да искат и една шайба да ни врътнат.
Просто ще са разпознали откога на нас ни е превъртяла шайбата.

ванвел, цаца казваш... С тези еретични мисли далеч при нас няма да стигнеш.  Laughing Мисля обаче, че с мистик ще намерите общ език. Тя набива цаца и снимки чак размахва. Не ви е срам! Laughing
Виж целия пост
# 10
Да ви питам, а децата ви обичат ли бира?
Виж целия пост
# 11
Добра в4ер и от мен.

а се zапиШа и аz в темата
Виж целия пост
# 12
Мамун, като гледам, аз съм най-софт в избора на никнейм.

Обаче, скийте тук кво става. Българският език е коварен.
Може и да не бъде разбран и да катализира негативни емоции.

Моето ще стане на 3 август месец и не говори все още.
Предварително благодаря на тези които ще вземат темата на сериозно.

Темата ти всъщност сериозна ли е?
Как така ще стане на месец, пък не говори още?
Не реве ли, като е насрано?!
Лиска, ще те помоля да не се включваш, защото си ми адски противна, и не само на мен!
Не може навсякъде да се буташ, голяма си досаница...отврат!

Мамун, още ли би искала да се срещаш с мен, а?!

Сопранов, чомачко близва от моята безалкохолна бира лани.
Таз година не ме е подпивал. Строга съм. Но и справедлива.
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен. Пак съм на немска земя. Днеска си дойдох, пътуването беше малко брррр, но съм решила да не ви се оплаквам.
В София беше супер от към културна програма, един приятел имаше пропуски за Аскеер в Народният театър. Уважих събитието.
Иначе имаше само дъжд и не дотам положителни емоции, но смятам че се справих със ситуацията.
Тука сега не мога да изчета всичко...Благодаря на момичетата които се включиха за кърлежа и специално на mystic-наистина ме успокои онзи ден, все още го мисля това животно.
Виж целия пост
# 14
Лиске, в тоз живот съм се научила, че не е важно всеки да те харесва, важното е ти на кого ще позволиш да те харесва.

Настоявам за среща. Сега пък още повече. Овълчила съм се направо. Mr. Green

Сопранов, малкият едва не се пропи, а уж на майтап му дали да куса. Аз снимки видях, че в мое присъствие се пие само сок от бирена бутилка. Те тук,  тук, или тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия