Как харесвате да носите косата си?

  • 2 362
  • 44
Как харесвате да носите косата си?
Аз много обичам изправената с четка коса след фризьор,харесвам и коса прибрана на опашка ,каквито бяха особено актуални миналото лято ,а сега в момента най-новото ми хрумване да суша без сешоар,само в хавлия,от което пада съвсем естествено на снопчета кучури с врътки тук там.Много ми е приятно,че изобщо не се занимавам с нея и въпреки всичко ми харесва как изглежда.
На вас какво ви харесва,как предпочитате да изглежда косата ви?
Виж целия пост
# 1
Косата ми е права и така ми харесва да я нося...Понякога и придавам обем с преса,но само на поводи и то рядко.Не обичам да я горя Peace
Виж целия пост
# 2
Обикновено я носа пусната, изправена с пресата, много рядко я вързвам.
Виж целия пост
# 3
Харесва ми да е пусната и така я нося Peace
Виж целия пост
# 4
Рожбо от кога не съм те засичала из форума  bouquet!
Абе тя принципно и моята е права,но не е от типа на азиатските коси,които са прави и лъскави като коприна.Права е но бухваше доста гадно до скоро.Обикновено се налагаше да се къпя вечер,да суша с сешоар и четка,като издърпвам до припадък #Crazy и след това да приспивам една нощ за да спадне на другия ден и да не се налага да ходя като лъв в главата.Ама сега да чукна на дърво Praynig,в последно време си я харесвам и без да губя ценно време да се разправям с нея.
Виж целия пост
# 5
Аз я изправям, ходя с права, но когато ме мързи си я оставям къдрева, на плитка и така.
Виж целия пост
# 6
   С шноли, фиби, ластици, диадеми и въобще прибрана.
Виж целия пост
# 7
Пусната. Само така я нося.
Никога не съм я връзвала.
Виж целия пост
# 8
И на мен ми харесва много спусната,без да я връзвам,понякога от тези ластици ме боли скалпа,но като не мога да я трая?!Със спусната коса изобщо не виждам какво правя къде вървя и пр.,непрекъснато ми покрива лицето Tired.
Виж целия пост
# 9
Предпочитам да е права. Но когато ме мързи я намачквам и тя става къдрава  Laughing
Виж целия пост
# 10
Косата ми е от азиатски тип-мнооого,твърда,почти черна , лъскава.Нося я пусната,но и прическата е такава(цялата е етажирана,етажите започват над ушите т.е. получава се бритон).Ползвам сешоар с дифузер или   действам с кръгла четка  всеки път след баня.




















Виж целия пост
# 11
Харесва ми да е пусната и така я нося Peace
И аз така!
Виж целия пост
# 12
Пусната с диадема  Peace
Виж целия пост
# 13
Пусната  Peace
Виж целия пост
# 14
Пусната и на опашка Peace, фибки, диадемки и подобни не мога да понасям на главата си  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия