Случвало ли ви се е това?

  • 963
  • 6
Не знам дали има други теми по въпроса, но все пак да питам...Извинявам се, ако е малко гнусно!  Hug
Цикълът ми през април закъсня с около 10-15 дни. През май дойде на време. Сега, около 20 дни преди да ми дойде имах един ден болки в корема. Освен това, когато ходих по малка около 3-5 дни  под ред по хартията имаше слуз с ръждиви клетки като съвсем в края на цикъла. Не съм имала течение или друго. За първи път ми се случва. Искам да допълня и това, че овулацията ми за първи път беше толкова тежка!
Случвало ли ви се е такова нещо и какво може да е то  newsm78 ?
Виж целия пост
# 1
ходи на гинеколог мила
Виж целия пост
# 2
На мен ми се е случвало.Когато отидох на гинеколог, казаха гъбички.Така че ходи на лекар...
Виж целия пост
# 3
Случвало ми се е .Отидох на лекар и се оказаха проблеми с бъбреците.Дадоха ми съответните лекарства и се оправих.
Виж целия пост
# 4
Има ли вероятност да си бременна?Да не е цветна бременност?
Виж целия пост
# 5
С тези работи шега не бива-иди на лекар,мила. smile3521
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите!   bouquet  bouquet  bouquet
Няма вероятност да съм бременна или по-точно казано със сигурност не съм бременна! Не са и гъбички, защото PH-то на влагалището ми е много добро. Ще ходя на лекар след цикъла, защото за тогава имам час...Надявам се да е от тежката овулация този месец. Имах и голямо напрежение в гърдите, както и подут корем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия