За фитнес след бременност

  • 611
  • 10
Здравейте мамчета!
Искам да ви питам според вас след колко време след като родя ще мога да ходя на фитнес.
Притеснявам се за фигурата си понеже идва лято и искам да изглеждам добре, пък съм и спортна натура.
Кажете вие кога започнахте да ходите на фитнес?
Виж целия пост
# 1
На фитнес не съм ходила, но започнах упражнения в къщи около месец след раждането(секцио)В началото започнах с леки упражнения, след известно време с по-сериозни тренировки. Два месеца след раждането бях старите си килограми Peace
Виж целия пост
# 2
Ако е естествено раждане без усложнения бих казала,че още на втората седмица може въпроса е дали ще ти е до това.Ако знаеш гледането на бебе какъв фитнес е.
Виж целия пост
# 3
Ако е естествено раждане без усложнения бих казала,че още на втората седмица може въпроса е дали ще ти е до това.Ако знаеш гледането на бебе какъв фитнес е.

 PeaceИ аз съм на това мнение, едва ли ще ти е до фитнес още на втората седмица.
Виж целия пост
# 4
аз започнах от началото на месеца след секцио.имам програма,която щади повече коремните ми мускули и ги натоварва умерено
Виж целия пост
# 5
След второто раждане,започнах на втората седмица,
но имай предвид,че родих нормално и безпроблемно,което пожелавам и на теб.Това до голяма степен дължа и на спорта. Peace
И не е вярно ,че няма да ти е до фитнес,всичко си е до човека аз винаги съм се занимавала със спорт,липсваше ми особено в последните месеци,защото имах огромен корем.Чаках с нетърпение момента в който започнах да работя отново за тялото си!
Желая ти безпроблемно раждане и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 6
Ако е естествено раждане без усложнения бих казала,че още на втората седмица може въпроса е дали ще ти е до това.Ако знаеш гледането на бебе какъв фитнес е.
Peace
А ако е секцио - минимум 2 мес. след раждането.
Виж целия пост
# 7
Аз си мисля, че ще имам голямо желание за фитнес. Нямам търпение да се разкърша вече. Сега не смея да подскоча нито пък да тичам...  Laughing което е нормално все пак съм бременна...
Виж целия пост
# 8
Като родиш сама ще прецениш кога и къде ще искаш да ходиш Peace
Виж целия пост
# 9
Като родиш сама ще прецениш кога и къде ще искаш да ходиш Peace
!!!!
Аз съм фен на каланетиката. Докато бременея все още си правя упражнения и се надявам скоро след раждането да продължа
Виж целия пост
# 10
Като родиш сама ще прецениш кога и къде ще искаш да ходиш Peace
Peace
2 седмици сА малко-само лохийте са около 20 дни че и повече,аз съм за трениране за след 2я месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия