Нова седмична темичка - 28 май - 3 юни

  • 2 186
  • 61
  Нека новата седмичка  да е спорна,усмихната и  пълна с положителни емоции за всички!  Hug




старата седмична темичка тук

Виж целия пост
# 1
  Ето и подобаващата закуска от мен  Wink



 Макар тук да е доста хладничко за сезона. Tired
От 30 градусиви жеги ,температурите спаднаха с около 10 градуса и навън са 18. Rolling Eyes
 
   Вчера гласувах за кмет на града. Peace
  Упражних си възможността да гласувам като европейски гражданин на местните административни изобори. Wink
    Голям майтап ,бях единственото име в отделна листа на ЕС  и цял чаршаф разпънаха специално за мен.   Crazy
   Да не говорим ,как се чудиха в началото къде ми е буквата на фамилното име,  в азбуката...  Tired

 
Виж целия пост
# 2

Добро утро и от мен! присъединявам се към пожеланията на Giorgia за една много успешна и усмихната седмица1
 Hug  bouquet Hug


Giorgia

мъжО беше зад гърба ми докато отварях темичката ти и като видя закуската ти вика:" и аз искааааааам там"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Mama Strumpf
аз  все пак съм от :късметлийките" можеше и два часа след раждането да ме изпишат  Crazy Mr. Green
По принцип тук е уредено то застраховката ( зависи разбира се колко е добра но минималното е 3 дена , а максимума 7-8 дена) да идва жена  вкъщи жена, която  ти дава съвети за бебчо- кърмене, къпане, преповиване и тн и тн и съответно ти опипва корема следи температура и пулса ти ( за инфекции). Това което ме изуми е ,ч е тук след раждане няма повече гинекологичен преглед  Crazy


някой пита за таткото на Ерик - мога да ви кажа срам не срам ,че в петък за първи път смених памперса на сина си  Blush до тогава само таткото я вършеше тази работа.... моята задача е едва и не само да кърмя... и изпадам в тих ужас какво ще е мама като си замине и после и мъжО като тръгне не работа  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Да заповядажалко , че е само виртуално. Hug

Златен мъж си имаш. Peace Все така да грижовен да бъде ! Peace
Виж целия пост
# 4
Добро утро и от мен мили мои Hug Hug

Напоследък все не ми остава време за форума Tiredоткакто Дани проходи е направо като ураган минава навсякаде и всичко пипа,постоянно трябва да има човек по петите му Whistling
 Giorgia страшна закуска,а и изгледа е направо страхотен Peace

звезди мила,как си виждам остава ти време и за форума как успяваш ThinkingДо кога ще е при теб мама да ти помага newsm78

Айде мацки на всички пожелавам лека и спорна седмица. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Добро утрро и от мен Wink,такава закуска ,сте сложили ,4е аз май се изнасям кьм вкьЩи Laughing.Гладна сььььььььььььььььььм.
Ех какви мьже имате,по каталог ли ги тьрсите Laughing?

Хайде приятен ден от мен и весело изкарване на седмицата Hug
Виж целия пост
# 6
Добро утро и от мен  Hug.
Тук от вчера не е спряло да вали  Close. А днес е празник и не се работи, та пропуснахме и възможността да мръднем нанякъде Cry

Да ви се оплача и от друго  Laughing - онзи ден играхме на федербал с милото hahaha около час някъде. Сега, вече втори ден сме с мускулна треска на д...то hahaha. Колко сме се обездвижили с тези компютри Confused

Звезди, радвам се, че всичко се е наредило добе с вас!  Hug Пусни някоя снимка на Ерик от последните часове  Heart Eyes

Джорджия, в кое райско кътче си сложила тази прекрасна закуска?

Калида и Наш'та леля съвсем изчезнаха от хоризонта  newsm78
Виж целия пост
# 7
И при нас вали яко и е едно тъмно.. Crazy

 Rolling Eyes  Вес,като гледам снимчицата на закуската,май някъде из Малдивите ще е.. Wink
Виж целия пост
# 8
Giorgia
мерси  Hug Hug Hug

dunda
ами нали споменах при двама помощници... време има...само че трябваше да се поорганизирам малко, ще видим как ще е мъжО акто тръгне на работа... Rolling Eyes

Val

 ако беше работата по каталог...едва ли някога щях да си имам мъжО ми за мъж  Mr. Green Mr. Green Mr. Green хич не е мой тип...ама въобще... не бих си спряла погледа върху него- честна дума...ама на съдба  Crazy

Bec
 обещавам  ще се опитам тези дни... че малко ми е трудно чаак до снимки да тръгна.. понеже камерата трябва да е под ръка даги метна на компа, от там на сайта.. дълга и широка...ама обещавам  Hug

Виж целия пост
# 9
Звезди, ти си за завиждане с двамата си помощници, браво!
Възползвай се от всяка минута и си по4ивай, 4е после ще ти трябват доста сили  Hug

А Калидка наистина се загуби от хоризонта  newsm78

Успешна и весела седмица на вси4ки  Hug
Виж целия пост
# 10
Привет и от мен!

Джорджа, благодаря за хубавата нова седмичка. Отново въздействащ подпис, дано наистина имаш всичко от което душата може да се нуждае! При Теб явно рицарската романтична обстановка е предпочитан елемент при личните празници, миналата година посетихте разкошен замък, таз спец. ресторант. Но си много бърза в редактирането на постинги, изобщо не помисли за отвъдокеанските потребителки!
...не бих си спряла погледа върху него- честна дума...
Звездице- Хубавице, хайде сега не пресилвай нещата и не умаловажавай качествата и лика на 1/2. Страхотно изглежда и си приличате! Благодаря за хубавият споделен разказ от раждането на Ерик, да го нацелуваш и нагушкаш тоз чаровник от мен, все така успешно Ти желая да върви гледането на малчугана. А свекърите, зълвата, племенниците радваха ли се на бебо, сигурно са Те засипали с подаръци и "съвети"?
Вес, остави таз мускулна треска, тя ще отшуми с времето, а кажи дали гледахте Формулата с 1/2? Как върви курса, доволна ли си или ще пробваш друг?
Дунде, много се радвам че намираш време за нас, знам какво е с 1 око да наблюдаваш прохождащ Тайфун и да четеш във Форума. Стягате ли се вече за БГ, май скоро трябваше да летите?
Вал, добре дошла сред нас. Как е Алекс, доволна ли си от градинката му, в Испания от каква възраст прехвърлят от ясла в градина?
Зайченце, как мина тържеството на малкият Физкултурник, миналата година беше се справил добре?
Мимката, спаднали възпаленият възел на Станчи, вече е време? Ти от "бясна" минаваш на стадии "притеснена", и то подсилено с "доста", не много приятна градация на емоциите?! Дано скоро титлата Ти се промени към доволна, щастлива, усмихната, красива,...
Пепеляшко, може да не съм Мама Б, но и аз чакам горските снимки, да знаеш!
Сърфлайн, как сте с Минито? Ще ходите ли таз година до БГ море?
Карилиусче, няма ли скоро да стигнете до Опа и Ома, или си предпочитате във вашата градинка само/ свекърите имаха доста голям и красив двор, нали?!/?
Морки, как сте с АннМари, майчето докога е при Теб? Много е красиво цветенцето в подписа Ти!
Сонитка, как върви Федерико в коремчето, расте ли? Напредвате ли с дообзавеждането на детската?
Скандинавските Слънчица- ПетяЛ, Бебчо, как върви адаптацията към белите нощи?
Тролска Принцесо, честит Ти нов аватар и подпис. Малкият Ти пианист изглежда много официално и професионално.
Ките, как е там- на край света? Ината кога завършва? Как вървят гоблените?
НЗ Мами- Майка, Румянка, как върви зимата при Вас? Тони взе ли участие в народните танци на празника, Майче?
Ралфиетка, казвай как мина бала на питомците Ти, къде бяхте? Ти класна ли им беше или водеше предмет?
Амимамми, как сте с Теди, Дългокоске?
МегиХ, имаш ли баба на помощ или свекървата е при зълвата Ти?
Слави, при вас колко сезона имате че говориш за студ, и Вие ли като НЗ сте в зимата? Майчето Ти доволно ли е че е временно в БГ или вече й липсвате с децата? Дано вече си здрава!
Мистична, как си, как Ви върви гледането с Лени, ще я пускаш ли на ясла?
Мери, как е пръста на Гошко, оправили се вече? Разхубавили градинката си?
Мамо Щтрумпф, а Ти как си, пиеш ли червеният чай, доволна ли си от него?
Чумби, а Алекс как Ти обяснява после нежеланието да се бие, може би не обича тоз вид силово побеждаване?!
...но се надявам на опрощение ...
Амейка, получаваш го, но не ни забравяй все пак и дано скоро Алекс Ти оставя повече свободно време!
Ивалекс, как е Верчето и щастливата баба? Ще идва ли другата баба да си види внучката скоро?
Мамо Б, завърна ли се от конференцията?
Тали Дан, ще приемеш ли със закъснение моите поздрави за РД на Твоята по- добра Половинка?! Желая му да е жив и здрав, все така неуморим и все така разбиращ, емоционално подкрепящ красивата Си Съпруга! Какво беше Хаг Шавуот/ млечният празник/? Казваш че Ти липсват някой хора, и на мен, ако започна да изброявам, трябва да мина през липсващият реалистичен и земен стил на Вечерницата, неподражаемият хумор на Риен, Мамунката, Лиска; професионалността на Шехи, Татянка; след това финеса на Френските маДами- Щтрумпфетката, Слави, Мариакара; горещите Испански Момичета- Скарлет, Хулиганката, Габи; неподправеността на Италианските Дружки- Макдирокчето, Ленни/ приеми моите съболезнования, моля!/, Пиколинка, Леля Умославка, Мили от екзотична и далечна Австралия, откровенността и спортната енергичност на Ели, Дидката с нейната жажда за промяна/ много са Ти сладки двамата плувци, поздравления за дългото кърмене на малкият Ти Чаровник/, Наничка толкова емоционална заредена личност, Етка,..., но явно с времето се сменят приоритетите.

Хубава и спорна нова седмичка Ви желая и дано се появят много от липсващите в нашето виртуално кафененце/ така беше, нали Харе?!/.
Виж целия пост
# 11
Ооооооооооооооо кого виждам в седмичната  Flutter  Вал , къде се шматка досега бе , душа ?  Hug
Звезди , браво на мъжО . Той кога тръгва на работа ?
Калида , не го пипам , защото казаха , че не хубаво . На външен вид малко е поспаднал . За другото - ще се чака май  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Алоха дамки  bouquet

Звеzди, много хубав раzкаz, радвам се много, че нещата са минали толкова добре Hug, а zа справянето не се притеснявай, в началото е малко скучно да си сам самичка, но после ще видиш, че даже ще ти е приятно да нямаш толкова хора около теб...пък и като се прибере вечерта мъжО от работа можеш с чисто сърце да му пльоснеш бебето и ти да zаявиш, че ти трябва допълнително жиzнено пространство(примерно ваната Crazy Wink)

Калида, благодаря zа питането чудесно сме, иzкарахме една семейна мини почивка иz Залцбург и съседното еzеро и сега чакаме след месец и малко да се потопим и в Черното море Wink. Вие ще ходите ли с Дана към "нашето" си моренце или сте се ориентирали към някое друго/респ. планина?

Весела седмица на всички  bouquet
Виж целия пост
# 13
Моля някой ако знае нещо за силно сърцебиене ? Нямам никакви медикаменти подръка ...
Виж целия пост
# 14
МегиХ, имаш ли баба на помощ или свекървата е при зълвата Ти?

А не, свекито дойде предвидливо няколко дни преди раждането. А и мъжът ми беше доскоро в къщи, така че се наспивам и дори имам време да посписвам тука  Grinning. Всъщност понякога и 2те бебета кротуват като сега  Heart Eyes, но в моментите когато единият квичи, обезаттелно и другия/другата се размърдва и нямам ръце и очи да ги следя, а и малката трябва да я пазя от Мони, тъй като той си прави разни експерименти - опитва се да я вдигне или и бърка в очите  ooooh!.
Да се похваля - днес ми дойде 2ната количка. Ама тя наистина е много дълга  Confused и Мони като седне отпред, не мога да я вдигна (за качване в автобус). Ще я изпробваме като се оправи времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия