Дойде ми времето да помрънкам

  • 2 139
  • 34
Сигурно понеже бяха много почивни дни; понеже тази седмица ще е дълга; понеже всяка вечер съм или на зъболекар, или на кормуване ... наистина не знам как ще я избутам тази седмица.
Поне дечко е при мама, което ми е безкрайно успокоително, защото иначе просто нямаше да се справя.
Мразя да съм слаба и да се оплаквам, мразяяяяя!  #Cussing out
Освен това (а може би и основно) снощи  ме връхлетяха призраци от миналото, припомних си болката, предателствата, изневерите ... ии понеже бях без дете, се напих.  Embarassed
Мислех, че съм загyрбила всичко, оказа се, че любовта си към него наистина съм я преживяла (вече повече от месец не си мисля за него по този начин), но болката от предаденото доверие - не.
И снощи имам чувството, че се върнах няколко години назад и преживях всичко отново - вечерите, в които не се прибираше; обажданията и смс-ите; снимките в компютъра; приятелите, които не познавам, защото те са от другия му, паралелен живот ... абе всичко
Първо ми стана добре от чувството, че най-сетне съм постъпила правилно като се разделихме. После обаче обидата и огорчението ме връхлетяха и ... нататък ви е ясно,.
Та освен всичко останало днес съм и с махмурлук, а това не ми се е случвало много, много отдавна, не помня вече кога последно се отпуснах толкова.
Виж целия пост
# 1
Шкембе чорба или кисело мляко и света ще стане по-хубав Simple Smile
Според мен основния проблем ти е махмурлука в момента, а той със сигурност ще мине до довечера Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Мислех, че съм загyрбила всичко, оказа се, че любовта си към него наистина съм я преживяла (вече повече от месец не си мисля за него по този начин), но болката от предаденото доверие - не.

Виж сега, пак да ти кажа, че е въпрос на психика...
Някои хора са по-дебелокожи и забравят бързо, други като мен например, преживяват всичко много тежко и стигат до крайности.
Болката е ужасна...И аз се връщам към нея. Денем и нощем.

Мисля, че е много добре дето си толкова заета  Mr. Green
Нямаш много време за мислене.
Ще мине.
Дано!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Обидата и огорчението ще ти останат дълго време още.
Аз 9 год.не можах да забравя една обида...
Когато бях бременна,моят бивш се беше "заиграл" с едно момиче.Май до секс не бяха стигнали,но има ли значение?За мен, не!Почуствах се предадена,огорчена и т.н.
Простих,но никога не забравих.Ето вече 11 г... и пак като се сетя,ми става много гадно .
Злопаметна съм,знам го,но не мога да се променя!Характер!

Биби,вземи един аспирин!Или пък иди и си хапни една шкембе-чорба!Чувала съм,че много помага при махмурлук Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Абе не е махмурлука проблема, щото от махмурлук не се реве в тоалетната (мда и това не ми се беше случвало досега)
И е лошо, че имам работа, защото не мога да се съсредоточа и ще направя някоя греша - пък моите грешки са за много пари ...
Само да избутам днес, едно по едно ...
Виж целия пост
# 5
За съжаление има и такива моменти, когато болката се връща и сякаш преживяваш всичко отново. Ако физически се чувстваш зле тогава нещата са съвсем в тиквите. Както си казала - едно по едно... Първо спри света да се връти, че да можеш да слезеш Simple Smile
Остави миналото там където си е и не се тормози с него. То ще се опитва да се върне още много пъти. Няма смисъл да го преживяваш и пак и пак. Намери си разумно обяснение на всички въпроси, които те измъчват и си го повтаряй като мантра. Така по-леко ще преживяваш тези проблясъци.
Виж целия пост
# 6
Stun, много си права за разумното обяснение. Но засега го нямам и затова въртя и превъртам в главата.
Но така или иначе - сега се опитвам да отмятам служебните задачи една по една, после ще мисля за това.
Надявам се да успея, след сутринта не съм притичвала за рев в тоалетната.
Физически не съм зле, душичката ме боли само.
Виж целия пост
# 7
 мина ли ти махмурлука вече Simple Smile) нищо смислено не ми се пише, а и нямам в главата, та само питам как си Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
хайде, дръж се !!! казаха ми,че поне 10-тина месеца трябва да минат,та малкооооооо да ти олекне. с "призраците" ,май трябва да се свикне да се живее , и аз незнам как newsm78. незнам какво друго да ти кажа,като хала ни е един и същ. аз започнах да си повтарям,макар и гадно да звучи ,че както едноръкия свиква да живее с една ръка ,така и аз трябва да свикна да живея без него.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Бърди, много зъби имаш, малиии Simple Smile) Пребори ли махмурлука?
Призраците от миналото много обичат да се появяват изневиделица, хубаво, че си имала възможност да ги спиртосаш малко  Heart Eyes
Не им оставяй поле за развихряне обаче, защото няма да искат да те оставят на мира! Грабвай я метла, я бухалка и разчиствай безмилостно и безскрупулно...
Дали пък да не и направиш и някакъв подарък с нещо желано, затова, че си се отървала от някой, който не е оценил какво има и категорично не те заслужава  Hug
Виж целия пост
# 10
Много много зъби наистина  Mr. Green
След малко тръгвам натам и само докладвам: махмурлука мина, другото и то  Mr. Green като се зарие човек в работа и той номера ставал.
Направо си се чудя на акъла за реването сутринта  newsm78
Виж целия пост
# 11
Бърди, сигурно има нещо във въздуха тези дни! Аз освен, че се вкисвах поради подобни призраци, още повече че БНД си беше разпльосквал четирибуквието по гръцко на почивка (от къде накъде ми хрумва, че и на мен ми се е ходело там? Нооооо....изведнъж констатирах, че може и в гръцко, ама не с БНД!) Но всичките тези мисли и констатации ме вбесиха и разкиснаха и за капак бившо-настоящия шеф и той ме вбеси....И си казах - неделя вечер след празници и аз се занимавам само с кретени! Да ме прощава Jaly, че наруших добрия тон! Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Та Бърди, ако ще те успокои, че и още някой иска да мрънка - ето ти на! Hug Hug Hug Hug Иначе наздраве една виртуална бира и всички призраци и демони далеч от нас! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 12
Абсолютно наздраве! Макар че аз скоро няма да припаря до алкохол  hahaha
Оправят се нещата бе, явно има такива моменти и трябва да си ги преживеем, това е.
И аз теглих една на ум и сега ми е по-добре  Joy
Виж целия пост
# 13
хи- хи Морги, разсмя ме... аз добрия тон го уважвам много, но изобщо не го спазвам винаги............ Като се има предвид, че баща ми успява да нареди между 3-7 псувни в едно изречение,  смятай аз като достойна негова дъщеря как се справям като ми избият бушоните Joy
Мрънкайте си, аз като най-свободна ще ви галя по главите и ще ви утешавам Heart Eyes
Виж целия пост
# 14

Мрънкайте си, аз като най-свободна ще ви галя по главите и ще ви утешавам Heart Eyes

офф:
джали, ако ше галиш по май4ински търпеливо и дооткатно (изтръпване и на двете ръце, демек - спомени от детството имам, дааааааааааам) да се наредя и аз на опашката.
и понеже гледам още няма - пише под 1ви, 2ри - а бе, поне до 10ти номер.

* ако некой прави и масаж - там също ш се наредя.
** за подстригване ве4е не се давам - последна грешка при приятелката фризьорка, ма се отказах да я тепам, 4е са ми малко приятелките ве4е. мдам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия