Моля ви за помощ! В момента малкия го гледа баба му, но след 4 дни само с него забелязах колко много пропуски има. Единственото нещо, което може е да пляска с ръчички по простата причина, че не го занимава изобщо. Тръгнах да и правя забележка, че детето трябва да се разхожда навън без количка, като от време навреме да го води за ръка за да свикне, че не винаги може да се върви в неговата посока. Съответно се изпокарахме, защото според нея детето е добре гледано, а според мен е само сухо и добре хранено, което е различно.


Та... Отплеснах се... По тази причина искам да дам малкия на ясла, където да бъде учен, че не вселената се върти около него. Сутринта ходих в частна детска градина Немо. като цяло ми направи добро впечатление. Чисто, подредено, храната я вземат от Хер бебе, моят досега е на Ози и не вярвам да направи разлика  newsm78, имат езикови занимания /не, че на малкия му трябват  Joy/, огромен двор, слънчева тераса, пиано, 3 учителки на 9 деца, собствен транспорт, могат да го вземат и сега, независимо, че няма 2г. Единственото, което ме притеснява е че има доста стълби и ако и за секунда се оставят без надзор ще стане страшно. Някои пращал ли си е детето там? Чувал ли е нещо за тази ДГ. Аз нищо не открих с търсачката. Ако имате добра частна ясла моля да ми я препоръчате. Наистина съм на зор. Благодаря на всички
Виж целия пост