Плажове около Варна

  • 7 211
  • 25
Моя много добра приятелка ни дава гарсониерата си във Варна да отидем на море.Притеснява  ме къде ще ходим на плаж?Дайте идеи къде около Варна има хубави плажове подходящи за малко дете.Бихте ли ми написали и на колко километра от Варна са?Благодаря на всички,защота наистина имам нужда от информация,тъй като досега винаги сме ходили на южното черноморие.
Виж целия пост
# 1
Ние ходим на плажа на Слънчев Ден. Пясъка е много чист, водата топла и няма големи вълни - залив е. На мен ми харесва и водя всички многобройни летни гости там! Laughing
Виж целия пост
# 2
На Кабакум ходим ние и там водим нашите гости. Плажната ивица е широка и дълга има къде да се спре колата и не се плаща паркинг пък и ако огладнеете или ожаднеете има много ресторанчета и кафененца.   Laughing
Виж целия пост
# 3
Ние ходим на плажа на Слънчев Ден. Пясъка е много чист, водата топла и няма големи вълни - залив е. На мен ми харесва и водя всички многобройни летни гости там! Laughing

  И ние ходим на Слънчев ден. Peace
Виж целия пост
# 4
и ако не сте почиващи в Слънчев ден как ходите там? миналата година не пускаха Sad според мен плажа пред Палас е най-хубавия плаж Simple Smile
Виж целия пост
# 5
и ако не сте почиващи в Слънчев ден как ходите там? миналата година не пускаха Sad според мен плажа пред Палас е най-хубавия плаж Simple Smile
и аз това питам newsm78
а пък на Кабакум е много дълбоко морето и е много мръсен плажа
по принцип може да се ходи и на Албена и на Дружба (Св.Константин и Елена) и на Ривиера
зависи колко ви се пътува до плажа
аз ходя събота и неделя за по 2 часа на градския плаж, точно под летния а-lounge, отиваме в 9часа, паркирам до плажа, докато няма никой, пльосваме се до вълните, аз лежа, детето си играе, после като тръгваме към 11:30ч. е лудница и фул, тогава идват всички, ама за 2 часа не си заслужава да ходя по-далече
или ходя на офицерския, но трябва да влизам с колата през почивка и много обикалям
като ходя на плаж, искам да паркирам колата и веднага да си постеля хавлията Laughing а не да вървя
Виж целия пост
# 6
Ами ходя или с автобус (най-често) или спираме на паркинга на яхтеното, както всяка година. даже не съм разбрала, че има проблем с пропуска. ама аз съм много отнесена... Какъв е проблема?
Виж целия пост
# 7
входа от към яхтеното пристанище беше затворен миналата година newsm78
Виж целия пост
# 8
ние си се грабвахме и направо на Камчия Joy то тука беше лудница, иначе ходим и на един плаж, ама ще питам мъжа ми какво се води, след Златните е, слиза се надолу по едни стръмни баири и има разни табели Робинзон, там много ни хареса, само ще го питам как го водят Crazy
Виж целия пост
# 9
На Кабакум ходим ние и там водим нашите гости. Плажната ивица е широка и дълга има къде да се спре колата и не се плаща паркинг пък и ако огладнеете или ожаднеете има много ресторанчета и кафененца.   Laughing

аааааа, не така.  Stop
Щот' спирате пред "нашия" х-л и мениджърката не е доволна.
Пък и правите гъч  Laughing
Виж целия пост
# 10
на Кабакум тази година са заградили VIP плаж- чист,но- 20 лева за шезлонг и чадър. Без чадър- не може. Тоест- заплащаш си мястото на плажа един вид. Ще има май и още "изненади" от страна на концесионерите Laughing
Виж целия пост
# 11
аз ходя събота и неделя за по 2 часа на градския плаж, точно под летния а-lounge, отиваме в 9часа, паркирам до плажа,

Я, я, кажи на непросветените къде точно паркираш до плажа?  Flutter
Виж целия пост
# 12
на Кабакум тази година са заградили VIP плаж- чист,но- 20 лева за шезлонг и чадър. Без чадър- не може. Тоест- заплащаш си мястото на плажа един вид. Ще има май и още "изненади" от страна на концесионерите Laughing
Монда къде точно е ВИП плажа? Миналата година ходихме точно пред хотел Ной. Данов беше сложил едно въже и момче да събира такса за паркинг пред хотела. Плажа не беше от най-чистите, но се понясяше и нямаше много хора.
Виж целия пост
# 13
на Кабакум тази година са заградили VIP плаж- чист,но- 20 лева за шезлонг и чадър. Без чадър- не може. Тоест- заплащаш си мястото на плажа един вид. Ще има май и още "изненади" от страна на концесионерите Laughing
Монда къде точно е ВИП плажа? Миналата година ходихме точно пред хотел Ной. Данов беше сложил едно въже и момче да събира такса за паркинг пред хотела. Плажа не беше от най-чистите, но се понясяше и нямаше много хора.

и ние ходихме на този плаж и честно казано, за пажове около Варна е едно от приятните места Peace
Виж целия пост
# 14
аз ходя събота и неделя за по 2 часа на градския плаж, точно под летния а-lounge, отиваме в 9часа, паркирам до плажа,

Я, я, кажи на непросветените къде точно паркираш до плажа?  Flutter
паркирам най-често до БМ-а, има и сянка, супер е, или срещу кораба Дръзки, на паркинга на Параклиса, до х-л Панорама, слизам на плажа покрай заведението Пико
сутрин има места навсякъде, към 10ч. става ужас
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия