Търся информация за почивната база на МВР в Св.Константин и Елена

  • 21 896
  • 13
Привет HugСъпругът ми е взел карти за въпросната почивна база, но нямаме никаква информация за нея.Ако някой е ходил на почивка там, нека сподели:плажът наблизо ли е,има ли хранителен магазин наблизо,банкомат,детска площадка и т.н. Нямаше да му мисля толкова,ако не беше малката ми дъщеря.За първи път ще я водим на море и ми се иска да зная подробности за условията там.Благодаря ви предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Аз съм ходила там с родителите си, но преди 10 години. Беше много хубаво. Почивната база е ситуирана като комплекс от малки хотелчета(5 етажни), като най-отдалеченото е на около 500м от плажа, има много зеленина и детски площадки  1swing , спокойно е и ако си на по-висок етаж(4 или 5) има страхотна гледка към морето! За магазин и банкомат не мога да ти кажа - тогава имаше май....  newsm78 , но да не те излъжа. Има страхотен стол, готвят добре и не е скъп!
Комплексът е на ок. 2км. от центъра на Св.Константин и Елена, но има алеи и разхождайки се до там не ти се струва далече, но с малко дете  Thinking не знам...
А от познати, които преди година са ходили там разбрах, че няма кой знае какви промени!
Мнението ми е, че там е едно прекрасно място за море и с дете и без... Приятна почивка!!!!   Nature Sunny
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти HugСега съм много по-спокойна, остава да чакаме да дойде 30 юни Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благородно ви завиждам! Почивахме там лятото на 2004 и 2005г.! Има стаи, има и апартаменти, вие в какво ще сте и най-вече на картата пише в кой блок ще сте, това е важно! Столът е в блок1, но и другите не са особено отдалечени, така че няма проблем. Заявките за храна се дават за два дни предварително, така е по всички станции на МВР, което не винаги е удачно, защото не се знае кога ще ти скимне да отидеш някъде на разходка, но откъм удобство за изхранване на дете ми се струва СУПЕР, защото не се налага да чакаш тепърва да ти приготвят храната, всичко е готово и веднага се сервира. В стаите лукс има хладилник и телевизор, ако няма се плащаше допълнително. Магазини и банкомат има, но не са никак близо на около 1км в посока Слънчев ден. В базата има огромен парк с чудесна зеленина и има и тенискорт. Друго не се сещам, ако ти имаш въпроси - питай!
Виж целия пост
# 4
а как резервирате тези станции или откаде се взимат карти, моля за координати?
Виж целия пост
# 5
а как резервирате тези станции или откаде се взимат карти, моля за координати?
Те се предлагат само на служителите на МВР. Ако някой от семейството ти работи в МВР можете да се възползвате!
Виж целия пост
# 6
Почивали сме в базите на Боровец /веднъж/ и няколко години подред на Созопол.
Много сме доволни.
Все пак зависи кой какви очаквания и претенции има де  Laughing
Виж целия пост
# 7
Там ходя всяко лято вече 12год. И не бих отишла другаде.Ще си прекараш добре, защото има всички удобства.
-плажът е отсреща/2-3мин/пеша със дете.
-комплексът е ограден и децата дивеят на воля
-барчето работи на нормални цени, но с гадно раб.време.
-санаториума е отсреща - т.е.мед.помощ, ако ти се наложи, или ако искаш процедури.
-храната и условията са добри.
-ако си във 1,3 или 4 дом е по-гадно защото са по-далече./4мин./
много е зелено и целият комплекс е като парк.
Приятно прекарване!!!Ако срещнеш едно много лудо хлапе, което няма спирка в твоята смяна и една майка, която няма сили да вика-ние сме Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
И ние ще сме на Св.Константин, но на друга ведомствена база.
Наплашиха ни обаче, че курортът бил толкова невъзможно скъп /паркинг, плаж, шезлонг, чадъри и пр./, че едва ли не... #Crazy
Предполагаме, че е преувеличено, но кажете ми, как е в дейтвителност!?
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 9
 

Приятно прекарване!!!Ако срещнеш едно много лудо хлапе, което няма спирка в твоята смяна и една майка, която няма сили да вика-ние сме Joy Joy Joy

То и аз съм така Hug.Добре че е каката, иначе с мъжа ми едно кафе няма да можем да пием.Ако те срещнем там, ще връчим и твоя палавник на голямата ми дъщеря и всичко ще е ок Hug
Виж целия пост
# 10


Приятно прекарване!!!Ако срещнеш едно много лудо хлапе, което няма спирка в твоята смяна и една майка, която няма сили да вика-ние сме Joy Joy Joy

То и аз съм така Hug.Добре че е каката, иначе с мъжа ми едно кафе няма да можем да пием.Ако те срещнем там, ще връчим и твоя палавник на голямата ми дъщеря и всичко ще е ок Hug


ходила съм преди 20тина години ....ееех спомени (хубави)
Виж целия пост
# 11
 Някой може ли да ми каже дали близо до комплекса има баскетболно игрище? newsm78....
Виж целия пост
# 12
В комплекса има тенис корт и игрище, поне така беше преди 3 години, не вярвам да са го махнали.

Иначе станцията си заслужава да се посети, особено блокчета 1,2,3.
Виж целия пост
# 13
И аз се включвам към хвалбите за тази база Peace, ходихме семейно 2003, а 2005 ходиха само мъжът ми и детето. Една от най-хубавите бази на МВР е Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия