подходящи чайове

  • 1 052
  • 3
Здравейте! бебето ми навърши 5 м., нощем като се буди му давам чай от лайка. Какви други билки са подходящи за тази възраст?  Благодаря за помощта.
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Ф-маНип иБлевил предлагат билкови- копър, анасон, комбинации. Бебетата ги харесват.
Виж целия пост
# 2
Здравейте! бебето ми навърши 5 м., нощем като се буди му давам чай от лайка. Какви други билки са подходящи за тази възраст?  Благодаря за помощта.
благодаря за отговора, но ме интересуват билки за запарка, а не инстантни чайове. кои действат разхлабващо, защото бебето ми започна зеленчукови пюрета, от които се изхожда трудно, а вода не пие. на кърма е
Виж целия пост
# 3
Здравейте! бебето ми навърши 5 м., нощем като се буди му давам чай от лайка. Какви други билки са подходящи за тази възраст?  Благодаря за помощта.
благодаря за отговора, но ме интересуват билки за запарка, а не инстантни чайове. кои действат разхлабващо, защото бебето ми започна зеленчукови пюрета, от които се изхожда трудно, а вода не пие. на кърма е. сокове също. от пюретата получи колики, да направя ли кратка почивка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия