успешно спиране на антиколвусанти

  • 836
  • 4
Може ли някой от четящите тук да се похвали с успешно спиране на лекарство против епилепсия? Дай боже, за всички от този форум да настъпи време за хвалене!  Praynig
Питам ви, тъй като при нас спирахме два пъти прибързано и неуспешно лекарствата, естествено по лекарска преценка и двата пъти съжалявахме...
Успокоява ме единствено, че поне като пием сиропчето засега /да чукам на дърво/ нямаме проблеми!  Flowers Four Leaf Clover
Иска ми се някой ден да приключим веднъж завинаги с тази болест и лекарството, но не знам мога ли да се надявам?!
Моля, похвалете се, дайте ни надежда
Виж целия пост
# 1
Разбира се,че има надежда!
я вдигни глава и смело-ще се наредят нещата по най-добрия начин за вас!

ей ни нас-ние сме спряли успешно лекарствата
дъщеря ни беше с Уест синдром и приемаше Радедорм и Депакин
само да вметна,че тя е с ген.заболяване,което се лекува на 100% като се пази диета цял живот но сме пропуснати при скрининга
та мисълта ми беше,че освен лекарствата и диетата при нас е много важна и решаваща
приема Радедорма около година и първо него спряхме
пи Депакина година и половина и го спряхме по схема -но не по тази дето ми даде лекаря , а още по-бавно-ако по неговата схема се спираше с милиграм на 5дена аз спирах с половинката на половиния милиграм....толкова бавно и пак имаше странични ефекти,които ме изправяха на нокти но отшумяха!
и да си призная честно и мен ме е страх от гърчове-все се вглеждам и още сънувам кошмари и едва ли някога ще сме напълно спокойни като майки за децата си!
само те да са добре-всичките наши деца!
ако нещо съм пропуснала-питай!
успех и  Hug ви!
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря aidi4ka!
Явно добре поставената диагноза води до добро лечение.
За съжаление ние "лекуваме" симптоматична епилепсия с неизяснена етимология. В детската болница след 20-ина изследвания не можаха да установят причината за гърчовете и ни изпратиха да си пием Конвулекс в къщи. Сложих "Лекуваме" в кавички, защото лекуващия лекар каза че се лекуваме, но за мен това не е лечение, а подтискане на гърчовете с лекарство и чакане да ни "мине" причината за тях.
Силно ви желая успех с диетата, много здраве и целувки!
Виж целия пост
# 3
И ние. WinkГолямата дъщеря вече 14 години откакто ги спря и не е имала проблеми до сега никакви. Grinning
Виж целия пост
# 4
Радвам се,че с успех сте спрели лекарствата и най-вече,че дечицата са добре.Ние не можем да се похвалим дори с успешно лечение.И Анди е с Уест синдром,но не се повлиява от никакви лекарства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия