5.04- 11.04 Темата за оплаквания и хвалби продължава!

  • 7 576
  • 68
Весел понеделник на всички!

Темата за скимучена и веселие продължава поради така засилиният интерес към нея и над 50те постинга написани в нея през миналата седмица!

Все още нямам с какво да се оплаквам или хваля... Надявам се, до края на седмицата ще забъркам някоя манджа за която ще ви надуя главите.
Виж целия пост
# 1
аз, аз искам да си кажа, че имам късметлийска чаша и сега си пийвам количка и пийвам, но явно ще е за следващия месец. днес ми е 32 ден никакви температурни промени, което значи едно:няяяяяяяяяяяяяяяяяяяяма я пустата овулация, скитори някъде и не се обажда, дано не ходи по чужди мъже, че ще ме вкара в някоя беля.
иначе мисля да спра с температурата, давам си почивка и след това ще мислим какво да правим.
това е за днес.
олекна ми Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Приветствам! Стига с тая температура!  Laughing Само секс при желание и време - това е!  Sunglasses Току-виж, този (или другия) месец изненада!  Wink
Виж целия пост
# 3
да бе да, не вярвам на чудеса, но ще се вслушам в съвета ти за секса Embarassed
Виж целия пост
# 4
Цитат на: wa_wa
аз, аз искам да си кажа, че имам късметлийска чаша и сега си пийвам количка и пийвам,


Ейййййй, ама браво за чашката - дано да свърши работа най-късно следващият месец.  Grinning  Grinning

Цитат
иначе мисля да спра с температурата, давам си почивка и след това ще мислим какво да правим.
това е за днес.
олекна ми Sunglasses [/color]


Браво, браво, браво  Grinning  Simple Smile  Grinning Аз моята температура отдаван съм я зарязала и така ми е страхотно  Simple Smile  Grinning
Виж целия пост
# 5
Цитат на: wa_wa
да бе да, не вярвам на чудеса, но ще се вслушам в съвета ти за секса Embarassed


Понякога наистина се случват чудеса  Sign Exclamation (това го казвам със сърдит тон)  Sign Exclamation Оооо - струва ми се че ще литнат няколко шамара към wa_wa  Grinning

А за секса - ами рецептата е МНОГОООООО и без задръжки  Grinning
Айде тичай че е време за правебебене  Grinning
Виж целия пост
# 6
боли ме бузата нещо и се удя защо ли Confused:  Confused:  Confused:  Confused:
ще да е от нечии шамари, няма от какво друго да е.
иначе за правебебенето Bulb  Bulb  Bulb звучи ми добре таз сладка думичка, но ще ви станем конкуренция нещо Grinning
Виж целия пост
# 7
Аз сутринта като я пусках тази тема и забравих какво стана вчера...

Та сега да се оплача... Някакви си идиоти са ни счупили стъклото на колата от към страната на шофьора. Да им... И с Финчо се размислихме преди малко дали въобще ще има пътешествие до България това лято... Аз все още се надявам де и май ще се надявам до последно... Поне това знам как да правя, нали всеки месец се надявам до края, че нещо ще да е станало...

Wa_Wa, абе това не е ли хубаво, че температурата си е една и съща през цялото време? Нали преди мензиса да дойде и пада... Е та ти си вече 32 дни и още не е паднала... Или аз нещо пак не съм разбрала...

Аааа... и още нещо... Майка ми се обадила на баба ми днеска, и бабата попитала: Абе Галя (тъй си ме нарича тя) да не е бременна? Оказало се, че една нейна приятелка и съседка сънувала, че съм бременна... Много хубав сън... дано само се сбъдне!

Виж целия пост
# 8
подред за мам от фин
много гадно за стъклото, предполагам не е било в списъка за покупки за тоз месец и едва ли е евтино, но ще се оправи.
за идването до бг-стъпи му здраво на Финчо да си дойдете на море и бира, ще подейства.
за темп-ами по принцип трябва да за има ову да има покачване, а моято пущина я няма и ....направо и,......... Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Бе то стъклото е евтино ако знаеш от де да го купиш... ама то има и други неща които тез дръвници са счупили... Заключалките, там дет се стартира колата... бе мъчили са се те направо да си я откарат на някъде... Ама нали акумолатора се е изтощил през зимата и нема как да тръгне... Ааа... и тонколонките са счупили, че не са могли да ги изтръгнат от мястото им...

Финчото явно не му трябва да пропътува 3000 км за да пие бира... Току що се върна от магазина, мъкнещ 12 бири... Па за морето, сигурно едно от блатата наоколо ще му стигне...

Ама температурата не се ли покачва в средата на цикъла когато и овуто става и спада ако не се е стигнало до оплождане? Таз твойта темп. не се ли покачи в средата на цикъла?
Виж целия пост
# 10
Ама сте мрънкливиииии

Я да се стягате...и да си залагате над мъжетата...(или обратното)...че като ви почна.....

 Close А иначе пак грипясах....супер а?Close
Виж целия пост
# 11
Да залагаме НАД мъжетата? Те да не са рулетки, а? То моя ако беше, и аз щях все да съм над него де ХАХАХА...

Айдеее... съвсем се извулагирх... Я да се стягам!
Виж целия пост
# 12
Тиа имам съмнение, че освен грип е и от нерви, а за мама от фин, тя сама си призна Laughing  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
ХАХА... А? Какво? Нещо не мога да схвана... Какво съм си признала?

Ок... отивам да водя чедото на градина, да ми го гледат чуждите хора, а аз да мога поне един път в седмицата да вляза и да се изкъпя при затворена врата на банята и без публика!
Виж целия пост
# 14
Mама фин, за бирата и блатото хубаво ами градуси от къде?!:thinking:
Друго си е да пиеш beer на жега:icon13:, друг и е вкуса! Така му кажи на твоя благоверен.
       Успешна мисия! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия