Фамилна стая в "Сириус бийч"?

  • 664
  • 4
Тази година ,ще сме и с двете деца на море и се спрях на въпросния хотел ,дори резервация направих.
Обикновено като ходим и с двете деца си вземамаме апартамент ,но в този хотел нямаха и ни предложиха вариант фамилна стая като ни обясниха ,че ще ни е достатъчна.
Моля ,ако някой е бил  да каже дали действително ще ни стигне.Едното ни дете е на 5год. ,другото на 1,6 ,но пък ние сме свикнали все да ни е широко и дори да се наложи да седим вътре по-дълго да има достатъчно място за децата.
Виж целия пост
# 1
Дай линк към сайта и аз да го погледна този хотел,моля. Hug
Виж целия пост
# 2
доколкото разбарх е голяма, но не са 2 отделни помещения. лично мен това ме отказа. инфото ми е от ТА Сънлайт травел.
Виж целия пост
# 3
http://www.siriusbeach.com/ ето ти линкче Wink
И на мен ми казаха ,че е едно голямо помещение.Инфото ми е "Алма тур".
И аз предпочитам да са поне две помещения ,но така или иначе вече съм резервирала Laughing
Виж целия пост
# 4
В Сириус крайните стаи на етажа, който гледа към морето, са огромни (от страната на ресторанта). Попитайте дали стаяти ви е от тях, защото другите тройни са доста по-малки.
Много не разчитайте на техните кошари, освен ако не са ги сменили, защото дъщеря ми спа на една абсолютно продънена, която подпирах с една кутия.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия