Фитнес на 15 год ?!?!?

  • 1 537
  • 23
Това е въпросът който искам да еи задам. Добре ли е да ходя на фитнес след като съм на 15 години ?!?!
Дали ще има това пряко влиание към нещо ?
И най-важното (за мен) сега съм към 177см ще спра ли да раста нависоко ?!?!?!?
Моля за отговори от компетентни хора в областта .. Мерси !
Виж целия пост
# 1
Само внимавай да не пораснеш "нашироко"!Шегичка!Можеш да ходиш на фитнес ,само че трябва  инструктора да ти направи подходяща програма,съобразена с възрастта ти.
Виж целия пост
# 2
баце, внимавай обаче със смеските...да не ти стане малко неподвижно пикалото  Simple Smileбъзикам се
фитнеса е полезен, само гледай да не придобиеш вид на четрикрилен гардероб
Виж целия пост
# 3
Това е въпросът който искам да еи задам. Добре ли е да ходя на фитнес след като съм на 15 години ?!?!
Дали ще има това пряко влиание към нещо ?
И най-важното (за мен) сега съм към 177см ще спра ли да раста нависоко ?!?!?!?
Моля за отговори от компетентни хора в областта .. Мерси !
Ако се запишеш за вдигане на тежести и правиш двуразови тренировки, може и да не порастнеш. Laughing
Саше, спокойно си ходи на фитнес, тренирай си за здраве, но както вече са ти казали, внимавай със смеските, които все ще се намери някой, който да ти ги препоръча. А за ръста не се притеснявай. Peace
Виж целия пост
# 4
Ок мерси за подкрепата но какво имаш предвид под "двуразови тренировки" защото все пак не съм много навътре все още .... ?!?
А за химическите вещества не се притеснявайте уча в химична паралелка в най-елитното даскало в града така че разбирам някой нещица ... !
Остана сам да си изясна "двуразови тренировки" ..!>!? За да знам да ги не правя щом няма да порасна !!! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Саше, в точния форум си попаднал. Тука сме се събрале лични фитнес маниачки Grinning Потърси и друго мнение, все пак.
Виж целия пост
# 6
Ок мерси за подкрепата но какво имаш предвид под "двуразови тренировки" защото все пак не съм много навътре все още .... ?!?
А за химическите вещества не се притеснявайте уча в химична паралелка в най-елитното даскало в града така че разбирам някой нещица ... !
Остана сам да си изясна "двуразови тренировки" ..!>!? За да знам да ги не правя щом няма да порасна !!! Simple Smile
Сашо, от Враца ли си?
Това че си на ти с химията вместо да ме успокоява,
ме плаши. Нали не смяташ, че си открил нещо?
Виж целия пост
# 7
Слушай, ако прекаляваш с бионаболите,
ще ти щръква от всичко и непрекъснато.
Мое бивше гадже прекрати с Джананов
преди сто години поради тази причина.
Виж целия пост
# 8
Да от Враца съм >
А какво те плаши че съм на ти с химията??! С това имам предвид че никога не бих се докоснал до химия за тялото !!!
Виж целия пост
# 9
Ок мерси за подкрепата но какво имаш предвид под "двуразови тренировки" защото все пак не съм много навътре все още .... quote]

 Laughing Това значи, да тренираш по два пъти на ден. Когато спортуваш за здраве и три пъти седмично ти е достатъчно.
Виж целия пост
# 10
Саше, в точния форум си попаднал. Тука сме се събрале лични фитнес маниачки Grinning

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Синът ми също пожела да ходи на фитнес. Категорично му отказах! Сега има за задача да расте на височина. Казах му, като стане на 17-18 години, да ме попита пак.
Нямам им доверие на нашенските фитнес-треньори... (Упс, инструктори май беше точният термин?)  newsm78
Виж целия пост
# 12
http://forum.tialoto.bg/index.php  Виж тук, може да намериш отговори.
Виж целия пост
# 13
http://forum.tialoto.bg/index.php  Виж тук, може да намериш отговори.

Тъкмо и аз това щях да пиша  Peace
Виж целия пост
# 14
И тук http://spidersport.com/forum/index.php?sid=9adf8b55d35d3102523011253a129ba0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия