Ползвал ли е някой играчката за прохождане на Чико?

  • 1 037
  • 16
Ползвал ли е някой играчката за прохождане на Чико?http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_105&products_id=1943
 И става ли за непроходило дете?Щеше ми се някой да ме отмени в разкарването на малката...
Виж целия пост
# 1
Моят син имаше тази играчка. Много е хубава, но честно казано не става за още непроходило дете, не може да замени проходилката. Детето трябва да е сравнително стабилно, за да се забавлява с играчката. Моят син започна да й се радва доста късно. Всъщност различните "занимания" (топките, които се пускат от един отвор, формичките, музиката) са доста забавни и детето трябва да е седнало, за да си играе. Но за да я бута (каквато е основната функция) трябва вече да е проходило и да може да се "държи на крака".
При вас май проходилката ще ви е повече от полза. Успех!
Виж целия пост
# 2
ние се сдобихме с такава играчка и съм много доволна ,според мен е за дете което е що годе стабилно.Детето много я харесва и обикаля обикаля и я хваща да си играе-супер е PeaceА з се навих за тази играчка ,понеже една позната я имат и като видях детенцето как се занимажа ми стана кеф-сега и при нас е така.Благодарение на тази играчка ,мога да го оставя за малко и да измия или наготвя Peace
Виж целия пост
# 3
Ние имаме на Фишър Прайс със същите функции. Не може да замени проходилката и не става за непроходило дете - под натиска на ръчичките играката "тръгва" напред, детето още не е направило крака и съответно пада. Виж, като се стабилизира вече, е голяма занимавка. Моята и досега я използва като камионче да се вози с нея.
Виж целия пост
# 4
да а тази на чико като тръгне детето започва една мелодийка и като спре и тя спира и по този начин го стимулира да продължи да се движи-моето дете с тази играчка се стабилизира Peace
Виж целия пост
# 5
и на мен много ми харесва,ние имаме една такава подобна количка,много и се кефи като я бута и тя издава звуци Peace,но наистина са за проходило дете,дори и да не е на-стабилно  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние имаме на Фишър Прайс със същите функции. Не може да замени проходилката и не става за непроходило дете - под натиска на ръчичките играката "тръгва" напред, детето още не е направило крака и съответно пада. Виж, като се стабилизира вече, е голяма занимавка. Моята и досега я използва като камионче да се вози с нея.
Кой модел точно имате, откъде иколко горе долу струва?
http://www.fisher-price.com/us/products/thumbnail.asp?from=ToysB … p;catname=Walkers
Виж целия пост
# 7
Записвам се да следя темата, защото и аз съм им хвърлила око на тез джаджи.
Има и една в каталога на mothercare, която също не изглежда лошо http://www.mothercare.com/gp/product/B000JF9MV4/sr=1-5/qid=11804 … 1031&mcb=core

Виж целия пост
# 8
това на мадъркеър е много хубаво- има ли го някъде ина каква цена?
Виж целия пост
# 9
да отбележа, че това не е уред, с който можеш да оставиш детето без надзор, за разлика от проходилката.
моят син може да стои изправен, обикаля в леглото, но още не ходи. купихме му уокъра на Чико преди 10 дни - никакъв интерес към бутането. като че ли нарочно го игнорира. но са ти казали правилно - трябва да си зад него, за да хванеш, ако тръгне да пада, защото като тръгне играчката, ако детето не тръгне веднага с нея, следва туп.
Виж целия пост
# 10
И аз съм съгласна, че тази играчка не става за дете, което не може да ходи стабилно. Моят син все още я използва само седнал като си играе с джиджавките по нея, но основното й предназначение остава неизползвано....
Виж целия пост
# 11
Тези на Фишър Прайс  са много хубави. Дали ги има някъде във Варна newsm78
Виж целия пост
# 12
Ние сме много доволни. Може да се използва, когато детето вече прави стъпки само, когато се държе за нещо. Но ако трябваше сега да купуваме, щях да избера друг, по- стабилен като на Фишер Прайс.
Виж целия пост
# 13
Записвам се да следя темата, защото и аз съм им хвърлила око на тез джаджи.
Има и една в каталога на mothercare, която също не изглежда лошо http://www.mothercare.com/gp/product/B000JF9MV4/sr=1-5/qid=11804 … 1031&mcb=core
A в магазина им има ли го?
Виж целия пост
# 14
Темата ме интересува и се записвам да следя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия