След този клип аз спрях цигарите!

  • 4 368
  • 53
http://www.vbox7.com/play:4882d5a1
Виж целия пост
# 1
Гадно е Praynig.Аз почти не пуша вече,но мъж ми... #Cussing out,не ми се говори.Ще му пусна клипа  bowuu.Дано малко се светне!
Виж целия пост
# 2
Леле, това е много грубо. Аз в момента съм в процес на отказване. От днес пия табекс. Не че много вярвам, че от него ще спра цигарите, но все е нещо, когато има на какво да се осланяш. А този клип, не, не, много е гадно.
Имам чувството, че когато паля поредната цигара ще се сещам за него. Но лошо няма. Дано да се окаже ефективно. Ако трябва и няколко пъти ще го изгледам.
Аааа, незнам дали ще успея...
Виж целия пост
# 3
И вече 5 години не пуша newsm44
Сега жената мъча,ама да видим дали ще ги спре,пуши по 5-6 цигари на ден, за тва според мен нема смисъл! smile3508
Виж целия пост
# 4
Браво Поци!
Ще го пусна на мъжлето.
Защо ли сме толкова безволеви когато стане въпрос за спиране на цигарите?
Виж целия пост
# 5
Аз не пуша, но мъжо пуши като комин  #Cussing out  Ще взема да му го пусна и дано има положителен ефект - ако не ги спре поне да ги намали малко  Thinking
Виж целия пост
# 6
 smile3501
Виж целия пост
# 7
ето  защо  никога не съм пушила
Виж целия пост
# 8
Слава Богу! вече 6,5год не пуша, след 13год пушене! В последно време пушех по 4-5 цигари на ден, но не можех без тях. Това е болестно състояние, пристрастеност, гадост! Сега съм освободена, чувствам се прекрасно!
Успех на всички, които искат да ги откажат! Заслужава си усилията!
Виж целия пост
# 9
Ужасно е  Scream
Виж целия пост
# 10
Не пуша от близо година.....
Лошо ми стана от това!!!


Какво беше това правото и дълго нещо, което изстискаха..... с гной ли беше пълно,аааа ужас.....

 #Shocked censored  Shocked
Виж целия пост
# 11
Toва беше аорта и беше пълна с някакви налепи вседствие на пушенето. И аз от няколко месеца вече спрях цигарите Peace
Виж целия пост
# 12
За съжаление, много пушачи знаят за тези неща и въпреки това продължават да пушат.И тук, във форума, се срещат мнения силно подценяващи вредата от тютюнопушенето и едва ли не защитаващи този порок.
Виж целия пост
# 13
За съжаление, много пушачи знаят за тези неща и въпреки това продължават да пушат.И тук, във форума, се срещат мнения силно подценяващи вредата от тютюнопушенето и едва ли не защитаващи този порок.

Така е !
При повечето жени страхът от напълнявани при спиране на цигарите е по-голям, отколкото здравето! smile3521
Аз ги спрях и качих 10 кг
Но с тренировки си ги върнах!
Сега на ред е жената,ама се опъва нещо! smile3513Ще видим ние тая работа smile3516
Виж целия пост
# 14
Аз ги спрях и качих 10 кг
Но с тренировки си ги върнах!

И аз толкова качих, но не мога да ги сваля... Блазе ти  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия