Как ще прекарате лятната си отпуска?

  • 1 352
  • 16
Е, това е въпроса!  Simple Smile
Времето за отпуск наближи, но тази година все още нямаме идея къде да ходим.

Споделете плановете си!

Виж целия пост
# 1
Подсети ме да пусна тема кой къде ще почива, за да видим кой с кой ще се види.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Живот и здраве - възнамерявам да прекарам значително време с детето на море (на каравана); ако някоя добра душа от родата отпусне къща в планината - и там ще я заведа. Градината им ще има месец ваканция и се надявам да го оползотворя добре Simple Smile
Виж целия пост
# 3
В родната Стара Загора, после - при роднините на мъжа ми в Бургас, на едно дъъълго море ...и после... емигрирам на друг континент. ooooh! Laughing

Темата не е ли за един друг подфорум?
Виж целия пост
# 4
На работа! Twisted Evil Лятото нямам отпуска - само зимата.
Виж целия пост
# 5
С приятели сме си запазили вила за началто на месец август в село Манастир намира се в  Родопите за една седмица. Децата да поиграят на воля и ние да починем.  Laughing
Виж целия пост
# 6
10 дена на море е основната част на почивката. В края на сезона една седмица в Еленския балкан във вили Стойчевци - ако някой има впечатления да пише.
При добър късмет може да отнесем някой уикенд в Хисаря или Велинград.
Виж целия пост
# 7
Да се отчета и аз.Около десетина дни на Дюни ,седмица екскурзия до Испания и евентуално в края на лятото няколко дни на Велинград.
Виж целия пост
# 8
Да се отчета и аз.Около десетина дни на Дюни ,седмица екскурзия до Испания и евентуално в края на лятото няколко дни на Велинград.
Благородно ти завиждам  Mr. Green  bouquet
Виж целия пост
# 9
Благородно ти завиждам Mr. Green  bouquet
[/quote]

Мерси!Надявам се всичко да е по план.....защото с моята работа често се случват промени.Но каквито и да са децата трябва да отидат малко на море и малко на балкан. Така казваше баба ми....
И дано обстановката на Дюни да е така приятна както предишни години,че прочетох и не чак толкова добри отзиви.....
Виж целия пост
# 10
И аз да се похваля,че от 4 години насам сега ми се отвори парашута да се плацикам на моренцетооо.   Joy  Party  Joy
Виж целия пост
# 11
Юли ще водим за десетина дни децата на море ,после август мислим за десетина дни да идем с наши приятели пак на море  ,но без деца.
За септември съм планувала да се вдигнем семейно/само с големия ,де ,че бебка е малка/ и да идем до хърватска ,от там да го заведем до един увеселителен парк близо до Милано-Гардаленд ,защото ние бяхме миналата година и много ни хареса.............. . Laughing
Това са ни плановете за сега ,но то с деца всяка уговорка е до предпоследно................ Tired Blush
Виж целия пост
# 12
10 дена на море, някъде по на юг, на квартира - в края на юни, че са по-евтини квартирите.
Виж целия пост
# 13
 Sunglasses Първо мислим да отскочим до Несебър за 10 дена ....Не знам защо, обаче, аз все си мисля и си ме влече нещо към Испания...Ще видим...
Виж целия пост
# 14
От Албена до Царево с ветроходна яхта!  Hug

Иска ми се...... ooooh!

Пак така, но с колата. Последно лято сме гаджета, като станем родители ще си седя на плажа с кофички и лопатки  baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия