Обикновенно бебешко креватче или креватче - кошара?

  • 2 247
  • 20
Тази тема е провокирана от желанието ми да намеря най-подходящото креватче за бъдещото ми бебе. Във всички бебешки сайтове които посетих се оказа че продават все едни и същи креватчета. Когато ги гледаш на картинка изглеждат по един начин, а като отидеш да ги видиш на живо се разочароваш. Освен това не знам според Вас момичета кое е по удобно, практично и стабилно обикновеното дървено креватче или олекотените кошарки, които се водят пътни.
момента наближава аз още не съм решила към какво да се насоча!
Виж целия пост
# 1
И двата вида имат своите предимства и недостатъци. Дъщеря ми спеше първите няколко месеца в дървено креватче, след това (и до сега) в сгъваема кошарка. Ако пътувате, по-удачен вариант е сгъваемата кошарка. Тя е и по-подходящо когато детето започне да се изправя, защото в дървеното креватче може да се удари.
И в двата варианта трябва да купиш отделно матрак.
Виж целия пост
# 2
Най-накрая си харесах едно креватче на Чиполино. Лошото е че го продават само в електронен магазин този модел.
Моля Ви, ако имате информация за магазини, които са представители на Чиполино и продават креватчета да ми оставите координати.

Предварително благодаря!
 
Виж целия пост
# 3
Ако имаш възможност - и двете Peace Ние първначално бяхме с Чиполино, а след това купихме и дървено. Сега сгъваемото го носим на почивките и е страшно удобно. Peace
Виж целия пост
# 4
ако пътувате често или ще ходите да спите при бабите-по-добре е сгъваемото легло (кошара).имам 2 деца и за първото нямах такава кошара, за което съжалявам.сега за 2рото купих една на НеоНато и съм доволна. в Малечко продават и много удобно сгъваемо дюшече (мисля беше към 40 лева).
Виж целия пост
# 5
КОшара!  Peace Другото за мен не е сериозно легло. Подходящо е ако пътувате често,но не и детето да спи в него постоянно.
Виж целия пост
# 6
Определено дървено креватче!
Предстои ми пътуване до България и купих сгъваемо за там. Виждат ми се нестабилни и матрака не ми вдъхва доверие. За продължително използване не мисля че е удачен избор.
Виж целия пост
# 7
аз съм за кошара  Peace много е удобна,Алекс и до сега спи в нея!!!
Виж целия пост
# 8
за кошара  Peace моята е тип люлка после и се маха люлката и остава с 4 колелца
Виж целия пост
# 9
креватче  !! Стабилни , широки , ще го ползваш със сигурност 5-6 години  и няма да му е студено на бебчето ти вътре.
Тези кошари от плат ми изглеждат толкова неудобни - единственото им предимство е употребата им на почивка - това е . За друго за нищо не бих ги ползвала.
Каква ти игра вътре- имам чувството че детето ми ще падне заедно с нея колкото е дива и шваклива.
това е нашето - бих го запазила за второто си дете :
http://foto.bg/data/500/medium/leglo2.jpg
Виж целия пост
# 10
Креватчето Ви е добро, а от къде сте го купили.
Виж целия пост
# 11
 купихме го от складов магазаин в Стара Загора
 иначе ги правят в Ямбол
 има най - различни модели и цветове- може да се поръча десена
Виж целия пост
# 12
Ние сме с легло-кошара за игра. От тези сгъваемите.Ползваме го постоянно и съм адски доволна - много е удобно Peace Peace Peace.
Виж целия пост
# 13
Аз бих ти препоръчала и двете ако имаш възможност.Имаме дървено на Мебел Джейн,много е готино на външен вид ,удобно е,купих си специален готин матрак,според мен това е по-добрия вариант ако не можеш и двете да си вземеш LaughingИначе имам и от кошарите и за нея си купих специалния матрак за сгъваеми кошари,но той си е чист дунапрен.Кошарата ми е на две нива и през деня като сме вкъщи Алекс си стои в нея,но предпочитам да си спи в легълцето.А и като и се махне второто ниво имам чувството че детето ще спи на пода ConfusedИначе за път е супер удобно,но пак ти казвам според мен не у удачно да си само с нея
Виж целия пост
# 14
Имаме и дървено легло, и сгъваема кошара. Имат си и предимства и недостатъци.

Един сериозен недостатък на дървените легла, е че решетките им не са чак толкова високи (поне нашето е така) и ако отдолу има хубав матрак, а не дюшече, детето почва да опитва да прескочи решетката още на 10-12 месеца. Синът ми е падал от дървеното си легло, но не е падал от сгъваемата кошара.

Сгъваемите кошарите са удобни, ако пътувате често - гостувания, почивки. Вярно е, че много от хотелите предлагат такива легла, но има деца, които си познават свето и не могат да заспиват в чуждо легло. А и навсякъде където отидеш на гости, си спокойна, че детето е на сигурно и безопасно място.
Според мен най-добрият вариант е да имате и двете. У нас кошарата за път се използваше за игра и сън през деня хола, и при пътуване; а дървеното легло- за спане вечер, в спалнята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия