Страхотна салатка

  • 779
  • 1
Ето една много вкусна и витаминозна салатка от мен.От доста години я правя и експериментирам и реших да я споделя и със вас Grinning ,щото много си ви обичам  bouquet

4 домата
2 зелени чушки
1 краставица/ако е голяма,ако не -2 по-малки/
10-тина листа зелена салата
1 морков
2 стръка пресен чесън
1 стрък пресен лук
малко сирене
съвсем малко оцет, сол и олио

Всичко омешвате като за салата,като само моркова рендосвате на дребното ренде, овкусявате и поръсвате със сирене.Става сууупер Laughing И така върви и на ледено студена ракия и на биричка деже  Grinning Направо е върха !

Направих си и един друг експеримент миналата седмица, на същата салатка само,че без зелена салата вътре/но и със нея ще стане,защото пък точно на нея най-много си пасва млякото/,сложих и я омешах със половин кофичка кисело мляко , стана страхотно, съпруга ми
мнооого я хареса...всъщност идеята ми беше породена от рецептата на Лео със сметаната, но нарочно я направих и пробвах с мляко,защото и без това съм на диета и сметаната ми е тежка, та от тази гледна точка... Grinning
Опитайте, за тези от вас които обичате да експериментирате и няма да съжалявате,уверявам ви  Grinning
Виж целия пост
# 1
Благодарско за рецептата  bouquet

В момента съм на вълна експериментиране със зелена салата /имам мнооого от село/  Grinning
Идеята за чушки и моркови в тази салата много ми допада Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия