Не купувайте зеленчуковите и месните пюретата на.....

  • 17 859
  • 45
Bebivita струват 2,50 лв.,а са пълни боклуци  Close  Освен че имаше обелки от картофи,намерих и косъм  Imp
Виж целия пост
# 1
Мерси, аз съм от Русе, и май тук няма голямо разнообразие. Във форума чета за пюрета, каквито не съм виждала. Тук има на Гачев, Хип,  Home- Чешки (много шарени опаковки, купих плодови с извара и сметана). Ако някой е ползвал, какво му е мнението? Още не съм ги давала, незнам дали ще му харесат на бебо.
Виж целия пост
# 2
Даже не съм ги чувала.
Виж целия пост
# 3
И аз за сефте ги чувам Confused:  
Хаме са хубави, макар и доста сладки. Детето много ги харесва.
Виж целия пост
# 4
Днес за първи път ги видях във Видин въпросните пюрета Bebivita и се залетях да купя някакво със пиле и броколи, но продавачката ме изгледа с недвусмислен поглед, понеже шефката и беше там и се отказах.Иначе видях че имат още и каши и бебешки чой на гранули няколко вида.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Павлина
Даже не съм ги чувала.

Ааааа, аз за тях знам вече от 1 седмица. Комшийката ми ги похвали- експериментирала ги на нейното бебче и той така ги харесал- била му дала някакви си броколи. На мен ми мина покрай ушите понеже на нея не може да се има много вяра като ти каже че нещо е хубаво. Та видях ги на борсата на Колхозния вчера, но не съм взимала. Моето мъниче разчита изцяло на фантазията на мама относно яденето. Grinning
Виж целия пост
# 6
Цитат на: vergilia
Мерси, аз съм от Русе, и май тук няма голямо разнообразие. Във форума чета за пюрета, каквито не съм виждала. Тук има на Гачев, Хип,  Home- Чешки (много шарени опаковки, купих плодови с извара и сметана). Ако някой е ползвал, какво му е мнението? Още не съм ги давала, незнам дали ще му харесат на бебо.

Точно за Хаме става въпрос [ HAME] Незнам колко ти е голям бебо . Поли ги яде тях от 6 месец и й харесват
А тези на Бебевита не съм ги виждала даже , но пък аз и не разчитам на готови пюрета с изключение на плодовите от време на време.
Виж целия пост
# 7
Това е новото име на пюретата Кешкемет (дано не бъркам името).Така поне ми каза една продавачка,но колко е вярно незнам  Thinking
На Хаме, Йоан не е голям почитател,много са сладки.Купила съм му едно със сметана и праскови и едно с извара и кайсии,за зор заман Wink
Виж целия пост
# 8
Сигурна ли си, че не са Hame?
Ако са те, много са хубави.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Цитат на: cheta
Сигурна ли си, че не са Hame?
Ако са те, много са хубави.  Simple Smile


Не съм сигурна дали мен питаш,но да кажа Wink  Arrow сигурна съм че не са Хаме,друга продавачка ми каза че откакто сменили вносителя на Хип,новия вкарва и тези въпросните.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Radina
Това е новото име на пюретата Кешкемет (дано не бъркам името).Така поне ми каза една продавачка,но колко е вярно незнам  Thinking
На Хаме, Йоан не е голям почитател,много са сладки.Купила съм му едно със сметана и праскови и едно с извара и кайсии,за зор заман Wink


Кешкермети?!?!
Толкова бяхме доволни от тази марка преди.....жалко  Sad
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Radina

Не съм сигурна дали мен питаш,но да кажа Wink  Arrow сигурна съм че не са Хаме,друга продавачка ми каза че откакто сменили вносителя на Хип,новия вкарва и тези въпросните.


И на мен така ми казаха в Штъркел. Аз купих само едно - тиква с пиле, за да има в къщи за извънредни случаи.  А иначе Хаме давам от един месец - малката ги харесва, макар че според мен са много сладки.
Виж целия пост
# 12
Бебивита са немски пюрета,продават и каши......копувам предимно от тях на бебката и досега не сме имали оплаквания.А на какво отгоре в България се продават на цена от 2,50лв,като в Германия в хипермаркетите струват 55цента????Пробвала съм целия асортимент месни и повечето плодови.Ама цена от 2,50лв е егати и цената......1,25 евро ццц скъпо бре!!!Дааа сега погледнах,правят ги в Мюнхен.Вижте на страницата www.bebivita.de
Виж целия пост
# 13
И аз давам често пюрета на Хаме. Даниил харесва много тези с извара, също боровинковото пюре.
Виж целия пост
# 14
Цитат на: mini_mause
Аз купих само едно - тиква с пиле, за да има в къщи за извънредни случаи


Точно такова беше пюрето с косъма  Imp
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия