Гейско ли е?

  • 11 831
  • 129
Според вас гейско ли е мъж да носи чехли през лятото?  Laughing Вашите мъже носят ли ?  Преди 4-5 години с приятелките ми така различавахми обратните( или поне така си мислехме) ,но сега ми прави впечатление,че доста мъже ги носят.
Виж целия пост
# 1
според мъжа ми определено да. според мен не е
Виж целия пост
# 2
Не мога да нарека някоя дреха, обувка или аксесоар "гейски".
Виж, педерастите ги различавам веднага по поведението им.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Гейско е да се надупи и да му го вкарат.
Носенето на чехли не запарва и не е гейско, а е удобно.
В свободното си време мъжът ми носи.
Виж целия пост
# 4
Ъъ, не? То зависи от чехлите, нали, но нормалните мъжки чехли са мъжки, не гейски. Дъъ. И приятеля ми носи, и бащ ами носи, няма нищо педалско поне в тях.
Виж целия пост
# 5
гейското иде от вътре, не от чехлите....
Виж целия пост
# 6
Според мен не е гейско-даже се чудя как пък им хрумва на хората че това мъж да носи чехли може да е гейско.По добре пусни анкета.
Виж целия пост
# 7
Кубинки и миризма до дупка! Така се познава истинския мъж!!!
Виж целия пост
# 8
Не, ако не са с токчета.
Виж целия пост
# 9
Не  Laughing, освен , ако не са на висок ток и с пайетки  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
...По добре пусни анкета.

Няма смисъл, всички отговори ще са "Не"
Виж целия пост
# 11
 Гейовете да кажат- налитата ли на мъже с чехли, защото явно там е проблемът... 
 Много ми е весело с мъжката хомофобия, държат се така все едно са толкова привлекателни, че само да ги надуши някой хомосексуалист и така ще си падне по тях, че ще ги изнасили.
Виж целия пост
# 12
Не знам дали е гейско, но като видя лятно време мъж със затворена обувка и веднага си представям смрадта Sick
Моят носи и сандали и джапанки. Баща ми и брат ми също носят.
Виж целия пост
# 13
Хахахах миналата година лятото плъзна тук из форума, че било селско ленения панталон, сега носенето на чехлите- гейско.
Виж целия пост
# 14
Хахахах миналата година лятото плъзна тук из форума, че било селско ленения панталон, сега носенето на чехлите- гейско.


божкеее начи шефа ми е селски гей!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия