Прием в първи клас в 22 СОУ

  • 2 650
  • 3
Здравейте на всички. Много Ви моля да ми кажете мнението си. Детето ми тази година ще е в първи клас. Подала съм документи в 2 училища. В 22 СОУ и 147 СОУ. 147 ми е много удобно, но ми казаха, че е бившо спортно и там не учат както трябва, а за 22 СОУ съм чувала , че е добро училище. Моля Ви кажете ми, ако знаете нещо за тези училища.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Здравейте, дъщеря ми на есен ще е първокласничка. Живеем в Стрелбище и се колебаем къде да я запишем - в 121соу или в 22 соу.
За 121 вече разбрахме доста неща, бяхме и на родителска среща, където много си харесахме една госпожа - Мостова мисля беше. Но за 22 соу е пълна мъгла - нито по форуми, нито никъде не можем да намерим каквато и да било информация как реално седят там нещата.Ще съм  много благодарна, ако някой сподели с мен впечатления - относно началните учители , обстановката и въобще всичко......Благодаря Ви предварително:))
Виж целия пост
# 2
Наистина ли абсолютно никой няма впечатления от 22-ро? Вече напълно се отчаях!!!!!:(Не знам какво е това иформационно затъмнение около това училище..........Дано все пак някой напише нещо........... Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 3
Аз лично имам много неприятни впечатления от 22-ро. Преди 4 години записах дъщеря си там в 1-ви клас. Класната (г-жа Младенова) беше симпатична, но като цяло - много слаб клас, пълно безхаберие, ако детето ти се справя, както беше моето, не го поглеждат много-много. Преместих я още в началото на 2-ри клас, след като няколко дни не можах да я намеря в занималнята (!!!). Първо, в занималнята са деца от 2 до 4 клас, редовно учителката я нямаше в занималнята и вътре едва се виждаше от прах, след като са тичали децата като бесни. След поредния случай, в който след обикаляне по двора и етажите успях да намеря дъщеря си, й казах да отиде да се обади на госпожата, че я вземам. Търсихме в Учителската стая, но там я нямаше. На моето суетене къде да я търсим сега, защото не може да си тръгне, без да се е обадила, детето ми каза: "Спокойно, мамо, тя няма да разбере, че ме няма"! Още на другата седмица я преместихме.
А ако видите по-големите (около 7 клас) как изглеждат...без да искам да се правя на голяма моралистка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия