Отчет на набор 2003 - 7

  • 11 234
  • 308
Нова тема, нов късмет  Wink.

Весел ден на всички
!




СTAРATA TEMA
Виж целия пост
# 1
10х, Ели!   bouquet

Довечера съм на открит урок! Този път го запомних  bowuu
Виж целия пост
# 2
Следобяд съм на тържество - освен нашата група, цялата градине ще изнася концерт в двора на градината.

Сигурно ще е лудница, отсега не ми се ходи... Tired Ама се настройвам... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Алекс се научил да смига вчера.Много е смешен.Криви си цялото лице за да затвори едното око.Много е горд от себе си  bowuu
Не съм питала каква ще е програмата в градината за 1-юни  Embarassed
Довечера ще разуча
Виж целия пост
# 4
 В нашата градина нищо няма да правят - питах вчера.
 Да ни се не види и елитната градина.
Виж целия пост
# 5
При нас няма да има тържество, но мисля да им занеса нещичко на жабоците....ако ми стигне времето да ги закупя естествено Crazy
Моя син рецитира приказката за Медената питка снощи #Crazy...направо паднах Shocked.
В градината бил косе босе и това ме навява на мисълта, че ще има представление, но кога ще се случва - не знам newsm78

А, честита нова тема Hug
Виж целия пост
# 6
Ние сме си в къщи болни - мама и син. Тази седмица ще имат театър и Крис пак пропуска. Обещала съм му обаче да го водя на куклен театър в събота.
Виж целия пост
# 7
Този път и аз ще се включа. В нашата детска градина ще има тържество и искат децата да са облечени с карнавални костюми. Звънях в MagicLand ама нещо ме изнервиха, та ще стъкваме принцеса от домашния гардероб. Тя всеки ден иска да е нещо различно - Мини Маус, Снежанка... Също така искат да носим по една кутия бисквити някакви за почерпка, та вече и това купих + солетки парти-микс. Дано им е забавно, родителите както винаги, няма да присъстват.
Виж целия пост
# 8
И аз да се обадя Simple Smile
Нашата градина ще е дежурна август месец, но аз и майка ми си нагласихме отпуските и няма да го пускам юли и август на градинка, ще отидем на море ( Praynig) и на планина ми се ще...

Етиа, и Калин е по абстрактните рисунки.Нарисува нещо,идва, показва ми го и пита: Мамо,нали не са драсканици...  Mr. Green И песнички си съчинява,леко рапърски звучат-пее за нещата,които вижда в момента,друг път пък пее неразбираемо-измисля си език ...

Не иска да яде плодове-моята почти вегетарианска душа много страда от факта  Crossing Arms

Не съм питала каква ще е програмата в градината за 1-юни  Embarassed
Довечера ще разуча

Ако не забравя  Embarassed  Невероятен заплес съм  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Е , днес най - накрая подадох документите за детските.
Един ангажимент по -малко. Whistling
Виж целия пост
# 10
Василена е болна, отново гърло. Но пък това ми даде възможност да си остана у нас и да утешавам каката за последните и два дни в градината.
Виж целия пост
# 11
Де Ваня, каката или себе си. Да тие жива и здрава порасналата "абитуриентка".

Плодовете всеки ден ги предлагам като пасирани шейкове (изпива поне по половин кг плодове на ден). Понякога леко подслаждам с мед. Сега е на вълна плодово мляко - плод+кисело мляко+ мед.
Виж целия пост
# 12
Лого5ка, добре си го измислила това с шейковете. Ние, слава Богу, нямаме нужда - ядем си плодовете и така Grinning.
При нас тържеството е утре - за изпращане на бъдещите ученици. В нашата малка детска градина групата е една - около 27 деца - от 2 до 7 години.  Та затова имаме ученици! Тази година са 4 или 5 деца и програмата явно ще се върти около тях - ние нямаме стихотворение.
Виж целия пост
# 13
 Hug
Виж целия пост
# 14
Тържеството на градината беше страхотно! Честно да си призная, тръгнах с друга нагласа, но всичко беше на ниво. Даже изтичах до цветарницата за букети за госпожите и лелката, че ме досрамя, всички носят, аз след работа, неподготвена.  Tired

Сега ще погледна какво е снимал мъжа ми, и ако има нещо интересно - ще го пусна тук.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия