Д-р. В. Алексиев или Д-р. Кехайов - ортопеди ?

  • 6 794
  • 3
Изчетох всички теми за ортопедите понеже искам да водя малкия и попаднах на много добри отзиви за двамата лекари, ама немога да реша при кой от двата да отида. Ще се радвам да споделите от личен опит  Peace
Виж целия пост
# 1
Първият ни претупа за пет минути.Взе си обаче паричките,и то не в частния си кабинет,а в болницата,където би трябвало да платя на касата.Нищо не ни обясни и по никакъв начин не ни помогна.След прегледа при него направихме още 2-3 консултации при други лекари,за да си изясня картината.
За втория съм чувала отлични отзиви,но не успяхме да отидем при него,понеже разбрах,че не работи с направления.А в работното му време в болницата все не успявах да се включа.
Попаднахме случайно в Ортомед в Горна баня при доктор Тодоров,от когото съм много доволна.
Доволна съм и от доктор Стоименов в Детско здраве.
Виж целия пост
# 2
Ние бяхме при Алексиев.Наистина прегледа беше 5 минути,но ако си разбира от работата(както изглежда)и детето няма проблем какво може да се говори толкова...Е обясни за проходилките и прохождането,но това го знаех от форума.Доволна съм  Peace
Не работи със здравната каса,но с талон пак излиза толкова като си платиш ехографа(което си е прегледа)
Виж целия пост
# 3
Тъй като явно доктор Алексиев е прочел поста ми и доста се е засегнал от него ,ми е написал чак лично съобщение.
Ние НЕ бяхме за ехография,а за по-сериозен преглед и очаквах по-сериозно отношение.
Уви,не се получи.
Съжалявам,докторл Алексиев,ако сте се почувствал засегнат,но няма как да кажа добра дума и не парите в случая са проблема,а това,че не свършихме никаква работа и се наложиха още консултации.
Това е от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия