питане към мамите от Димитровград :)

  • 6 263
  • 34
Искам да посетя прословутия димитровградски пазар Simple Smile чух че работи и в петък, но кога сутрин или следобед? Знам за събота и неделя, че е до обед Simple Smile
Вие пазарувате ли си от въпросния пазар? Доволни ли сте?
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами там има всичко и хубави и не до там много хубави неща.Почва от петък сутрин незнам до кога точно, но май в петък продават само на едро.Аз в петък не съм ходила,знам от познати.Иначе събота и неделя е до обед.
Виж целия пост
# 2
Ходя два пъти годишно до там и пазарувам като за световно, обаче за децата си. За себе си много рядко, иначе се намират доста добри неща. Работи и в петък и не е само на едро. Просто тогава  отиват търговците за да ошушкат хубавите неща, в събота и неделя  купуваш каквото е останало след тях.
Виж целия пост
# 3
Според мен най-доброто време е събота м-у 10ч и 13ч - тогава всички са си по сергиите и можеш да намериш супер неща ! Стига да имаш нерви да обикаляш и си пробиваш път в тълпата бясни жени и миризливи цигани Mr. Green

Внимавай - там  има мнооого джебчии. Като бяхме с майка ми и срязаха отдолу чантата!

Иначе от пазара съм много доволна - не съм от Димитровград, но ходя през 4-5 месеца. Има всичко от дрехи, обувки до велосипеди и домашни любимци...

Всичко е МНОГО евтино, с пъти (3-4) от София.
Пак казвам трябва да имаш търпение да се ровиш. Като цяло повечето от нещата смело мога да заявя, че са качествени, колкото и смешно за звучи..
Има много бг производители на анцузи, колани, чанти и всякаква друга конфекця, абе каквото се сетиш.

Турските и китайските стоки са си задължителни.

А да, пердетата са пак много ефтини - готина органза около 7-8 лв, докато същите тук бяха около 30-ина лв метъра!
За съжеление обаче не си намерих моя цвят!  Tired
Виж целия пост
# 4
Искам да посетя прословутия димитровградски пазар Simple Smile чух че работи и в петък, но кога сутрин или следобед? Знам за събота и неделя, че е до обед Simple Smile
Вие пазарувате ли си от въпросния пазар? Доволни ли сте?
Благодаря ви предварително   bouquet
Понеже ми е наблизичко,често ходя да си напазарувам от там Crazy Дори последно бях в петък-тогава пазара е до към 12.30 ч. Стига да имаш търпението да го обиколиш,можеш да намериш чудесни неща на супер цени,които в магазините са на 2-3 пъти по-висока цена.В събота и неделя е повече навалица по принцип Peace Весело пазаруване  bouquet
Виж целия пост
# 5
Понеже ми е наблизичко,често ходя да си напазарувам от там Crazy Дори последно бях в петък-тогава пазара е до към 12.30 ч. Стига да имаш търпението да го обиколиш,можеш да намериш чудесни неща на супер цени,които в магазините са на 2-3 пъти по-висока цена.В събота и неделя е повече навалица по принцип Peace Весело пазаруване  bouquet

супер много ти благодаря   bouquet
аз едно време, преди 5-7 години ходих редовно, но от тогава не съм се забавлявала
на младини, вземем с приятелки стипендия и айде ...
Виж целия пост
# 6
Така - пазарът почва в петък сутрин и свършва на обяд. В събота и неделя е от към 10 до към 14 часа.
Има си много хубави нещица, стига да ги знаете къде са. За мъже няма кой знае какво. Само за нас има Mr. Green
Аз лично мн. го мразя тоя пазар, щото заради него града е изключително мръсен и благодарение на него няма функциониращи магазини. Който иска да си купи нещо през седмицата, ходи в Хасково!!
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз да се изкажа - като виден жител на забележителния ни град с още по-забележителен пазар Mr. Green

Има много добри попадения - направо отлични. Особено на дрешки за децата. Българско бельо и ишлемета на марки като Дисни, Гап и много други. При това на цени, в пъти по-ниски от тези, които съм виждала в София например. Но или трябва да знаеш къде точно да търсиш или да имаш нерви като стомана. Аз лично не си купувам оттам дрехи, но съм сигурна, че голям процент от собствениците на магазини средна ръка си набавят част от стоката оттам или от производители, които продават и на пазара.

И, да, има пазар и в петък - от сутринта до 11 часа може би. Обикновено тогава пазаруват търговците на едро, но обслужват и други клиенти - поне така знам, не съм ходила тогава.

И аз предпочитам събота - защото е най-спокойно и не е такава навалица.
Виж целия пост
# 8
В събота е спокойно,но не всички търговци излизат на пазар тогава.Моята леля, която е производитет на бельо например излиза само в петък и неделя.Казва,че в събота няма смисъл!
Виж целия пост
# 9
Искам да си накупя разни памучни тениски, знам че има доста панталони ежедневни за работа.
Ориентирала съм се за петък сутринта Simple Smile, питах ви защото преди беше следобед в петъка.
Виж целия пост
# 10
Понеже родом съм от Димитровград често пазарувам от пазара. В петък е сутринта до към 12 на обяд. В събота няма смисъл да се ходи, защото в петък повечето стока се изкупува и няма толкова голям избор, а и някои търговци не излизат тогава. Аз предпочитам да ходя в неделя сутринта. Обикновено наминавам към 8ч - хем да избегна навалицата, хем да изпреваря останалите Simple Smile А и сега в тези жеги си е за предпочитане сутринта  smile3503
Виж целия пост
# 11
Понеже родом съм от Димитровград често пазарувам от пазара.
PeaceИ аз.В петък започва към3-3:30 и до 11:30-12:00 почти всички са прибрали.И наистина е доста изгодно!
Виж целия пост
# 12
Ами ако наистина си се ориентирала за петък трябва да идеш по-рано защото пазара започва много рано сутринта и към 11часа много от търговците започват да си тръгват. Въпреки че това е денят на търговците  на едро няма проблем да се пазарува и на дребно. Ако си от търпеливите ще си намериш много неща ама иска обикалянееееееееееееееее.
Виж целия пост
# 13
Аз по-рано от 8 едва ли ще успея да стигна Sad
Дано да ми е успешен пазара Simple Smile
И аз съм купувала много добри неща от там, даже страхотни Simple Smile
Имаше едни бг панталони на Йоланта ... предлагат ли се още?
Виж целия пост
# 14
Да, Йоланта имат маса на входа на автогарата и също магазинче пред спортната зала, а също и едно навътре в пазара.Но не се притеснявай смятам, че ако си тук около 8ч. ще успееш да обиколиш! Хайде успех и после да кажеш какво си купила! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия