сок от ябълка

  • 661
  • 5
Здравейте мами! Днес бебенцето стана на 2 месеца и е на изключително кърмене /без вода/. От 40-тия му ден,педиатърката почна да ме натиска да му давам сок от ябълка.Твърдо решена съм да не му давам нищо такова до навършване на 6-тия месец.Днес на консултацията, обаче като разбра, че дори не съм му предложила, доста ми се поскара и заяви да почвам, защото бебо трябвало да свиква с вкусовете, различни от кърма.Не знам следващия път какво да й кажа.Като я гледам тя е за ранно захранване и нищо чудно да ме накара от 3-тия месец да захраня.Има ли сте подобни проблеми с вашите педиатри, как да постъпя?
Виж целия пост
# 1
При мен беше по различно, защото само ме питаха да ли знам за сока и по колко да давам, аз климах утвърдително. Това, че знаех не значи, че давах.
Сок дадох някъде след една година.
За мен майката знае кое е най добро за детето й.
Виж целия пост
# 2
С педиатърката на детето такива проблеми съм нямала,нито със свекърва ми,която е педиатър от старата школа Peace
Имаш два -три варианта:
1.сменяш
2.лъжеш
3.заявяваш,че няма да захранваш рано и си категорична
4.предаваш се на нейните атаки и захранваш
Виж целия пост
# 3
С педиатърката на детето такива проблеми съм нямала,нито със свекърва ми,която е педиатър от старата школа Peace
Имаш два -три варианта:
1.сменяш
2.лъжеш
3.заявяваш,че няма да захранваш рано и си категорична
4.предаваш се на нейните атаки и захранваш


1 и 4 отпадат, май ще е 2 Peace
Виж целия пост
# 4
Имах, отсвирих го най-показно. И хич не съжалявам  Peace После се оказа, че дори според него моят вариянт на захранване е по добър. Да се чуди човек защо ми е предлагал да давам сок от 40 ден    newsm78
Виж целия пост
# 5
Нашата педка е същата и аз само кимам утвърдително, задавам някой друг въпрос ей така за майтап...щото такива бисери ми е ръсила...и си заминавам Peace Имаме частна педка, на която се доверявам по всички въпроси Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия