Кой е с предимство?

  • 1 713
  • 32
Една друга тема ме наведе на мисълта че има доста различни мнения по въпроса за секса (в брака говоря- не за перверзии и насилие). Споделете моля как мислите, кой е с предимство този на който му се иска секс или този на който не ? Чие желание би трябвало да уважим.
 Аз ще започна като според мен желанието е по-силно от нежеланието така че luvbed
Виж целия пост
# 1
аз мисля,че''насила хубост не става...''
Виж целия пост
# 2
за това написах че не става въпрос за насилие и перверзии!!!!! а ми за обикновеното аз искам той е изморен и т.н ще подканиш ли партньора си с любовна игра или ще го оставиш/и ще се поддадеш ли на любовната покана на партньора си ако си изморен(a)? съжалявам ако има двойки, които не са "търнд on" един от друг!
Виж целия пост
# 3
ДА АМА КОГАТО ТИ ТОКАЖАТ Е ГАДНО НАЛИ?????????????????2
Виж целия пост
# 4
С предимство съм аз.  Mr. Green Ако аз не искам, а той иска- няма какво да го обсъждаме, нищо няма да правим. Щом не искам, значи си имам причина. Ако аз искам, а той не.. хм... няма такъв филм.
Виж целия пост
# 5
Божееееееее  ooooh! ooooh! ooooh!
А аз влетях да давам шофьорски съвети  Laughing Laughing Laughing

А по темата

Аз съм с предимство  Wink
Виж целия пост
# 6
за това написах че не става въпрос за насилие и перверзии!!!!! а ми за обикновеното аз искам той е изморен и т.н ще подканиш ли партньора си с любовна игра или ще го оставиш/и ще се поддадеш ли на любовната покана на партньора си ако си изморен(a)? съжалявам ако има двойки, които не са "търнд on" един от друг!

нямах предвид нищо за насилие,а за това,че ако аз не искам,нищо няма да стане,колкото и да ме подканят...
Виж целия пост
# 7
ДА АМА КОГАТО ТИ ТОКАЖАТ Е ГАДНО НАЛИ?????????????????2

Ъ?  Rolling Eyes



И аз си помислих, че за шофиране става дума  Mr. Green
С предимство...съм аз  bowuu И в двата случая.
Виж целия пост
# 8
нежелаещият има предимство - това съм аз bowuu!
ако успее да ме " размрази" по някакъв начин - ОК, но понякога с нищо не става ...и си оставям дълбоко замразена!!! Mr. GreenТогава просто няма смисъл от секс, нали се прави от двама , уж?!
Виж целия пост
# 9
Жената!!!!
Виж целия пост
# 10
Peace
Виж целия пост
# 11
С предимство съм аз.  Mr. Green Ако аз не искам, а той иска- няма какво да го обсъждаме, нищо няма да правим. Щом не искам, значи си имам причина. Ако аз искам, а той не.. хм... няма такъв филм.

И при нас така  Peace
Виж целия пост
# 12
Зависи от ситуацията, зависи и от характерите на двамата. В смисъл кой е по-отстъпчив, кой повече се съобразява и др. такива неща.
Виж целия пост
# 13
Щеше да е интересно ако чуем и мъжко мнение по въпроса( нищо чудно че ние сме с предимство каквито са ни кротки- бог да ни ги поживи)
 smile3521
Виж целия пост
# 14
Е... ако дадеш мигач... може и да ти дадат предимство, но ние като изпаднем в такава ситуация -  fiuuuuuu Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия