Педка- екстремист!!!

  • 1 560
  • 28
Просто немога да се въздържа да не споделя с вас!Моя приятелка,живее в Габрово,бебето й скоро направи 3 месеца.До момента е основно на кърма,дохранва се изключително рядко.Нейната педи я беше инструктирала още миналия месец да започва с плодовото пюре,но успях да я разубедя да изчака.Мамата няма достъп до Интернет,затова й изпратих някои разпечатани статии от Библиотеката.На тази консултация педито изръсило следния бисер:Домашно картофено пюре,направено с ПРЯСНО МЛЯКО,с добавени ДОМАТ и ЧУШКА!!!А в същия момент детенцето има някакви лишейчета излезли по лицето!Мамата нали вече е печена и въобще не й се вързала.Все съм чувала за ранно захранване,ама това направо ми разказа играта #Crazy 
Виж целия пост
# 1
Ехаа, чак такъв бисер не бях чувала.  hahaha Следващото в менюто ще е скара-бира сигурно  Joy
Виж целия пост
# 2
На тази консултация педито изръсило следния бисер:Домашно картофено пюре,направено с ПРЯСНО МЛЯКО,с добавени ДОМАТ и ЧУШКА!!!
#Crazy #Crazy #Crazy
кажи на мамата да я смени тая ненормалната.
Виж целия пост
# 3
Честно казано не се учудвам както преди...просто има мноооого откачени педиатри  #2gunfire
Виж целия пост
# 4
 Shocked
Виж целия пост
# 5
Ужас!!!!
Виж целия пост
# 6
Мухахаххаха, то почти овчарска салатка станАло и ако мамито удари една бира за отскок с докърмване ....  Joy
Виж целия пост
# 7
А джумерките къде са? Явно ги е забавила педката...тц, тц, тц...
Виж целия пост
# 8
Аз съм от Габрово, коя е тази екстремистка, ако не е тайна?! Mr. Green
Тук всички педиатри препоръчват сокчета от 30 ден (ябълка и морков) и пюрета от 3 месец - картофено и бананово #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Мамите от Габрово сигурно скоро ще си организираме среща,ще пиша кога-прати и твоята
приятелка.Иначе една съседка,вече смени АМ на 6 месечното си бебе с кисело мляко.Истината е,че
много семейства не могат да си позволят да купуват АМ до 1 годинка.
А за смяна на педиатъра-то просто няма с кого.Има добри лекари, работещи в неонатологията,но
те не са педиатри към НЗОК и дават платени консултации.
Виж целия пост
# 10
Аз също съм от Габрово,но от доста време живея в София HugИначе не си спомням името на педито,но е в поликлиниката на Шивара!
Виж целия пост
# 11
И в Бургас не е по-различно за съжаление!!!!!!!!!!!
Ето един тукашен бисер - позната има бебе на 25 дни и понеже муника наддал само 300 гр до 20-я ден педката казала, че му е свит стомаха и зато не можел да яде  Shocked Съвета и бил цедене и дохранване с АМ, като общото количество мляко на хранене трябвало да бъде 100 мл!!!! Shocked  Shocked  Shocked В резултат на което милото дете щеше да се задуши вчера от повръщане
Виж целия пост
# 12
Не се изненадвам въобще!Ако не бях открила форума кой знае и аз как щях да се доверявам на разни педки-екстремистки Mr. Greenс закостенели разбирания!Те себе си не знаят как да хранят ,а ще дават съвети за бебета #2gunfire
Виж целия пост
# 13
Приятелката ти винаги може да се позове на препоръките на МЗ и Националния план за действие Храни и хранене 2005-2010 - не, че особено впечатлява човек, който наистина вярва в разбиранията си, но все пак е по-официален за позоваване от "една съфорумка тъй рече" Simple Smile
Виж целия пост
# 14
 #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия