Пак за алергиите

  • 881
  • 2
др.Сльнчева отново се обрьщам кьм вас за сьвет.Моята бебка е на 2мес. нямах кьрма и пьрвоначално бяхме на Фризолак тя започна да го поврьща педиатьрката ни реши че има рефрукс и минахме на Фризовом  беше раздразнителна и при двете млека.А фризовома не излиза през обикновенните биберони и ползвахме такава с процеп детето започна да се дьрпа да плаче плюе още толкова по остри колики и плач дори при тяхното отсьствие.След това се оказа че нямаме рефлукс а просто тя е плачела от колики ние мислехме че е от глад и сме я прехранили.Раздразнението не преминаваше и новата диагноза на пед. беше вьзможна алергия кьм белтька на кравето мляко.Отново смяна на млякото с Фризопеп раздразнението не преминаваше и аз настоях за газтроерентолог  според него детето няма алергия още повече че детето нямаше и обрив.Препорьча ни да минем за всеки случай на хипоалергенно мляко.Сега ме на Миломил НА1 от един мес. и няколко дни детето се оспокои само дето намали приема на 90мил. отвреме на време пропуска да ака за деня и изпражненията са чисти само дето са зелени LaughingЗа този мес. качихме 520гр. и пораснахме 4см. според вас това добре ли е? А основния ми ? е в неделя бяхме на вила беше горещо и според мен от това детето се обрина  пьпките са подобно на петьнца по тьмна кожа не сьрбят не я дразнят пед. ни изписа калциев глюконат препорьча ми да сменя олиото с бебешко мляко.Единственото ново нещо което сьм вьвела е бебешки омекотител и капки за спокоен сьн на Кучело но тя ги пиеше и преди и нямаше проблем.Педиатьрката ми каза да махна и омекотителя и капките и млякото и шампоана за тяло от тази вечер се кьпем само с вода и мажем с преварен зехтин вьпреки всичко тя пак напира за алергия .На мен ми е странно как ако има алергия се обрина след месец прием?След тази одисея с млеката не искам пак да го сменям.Сьжелявам за дьлгото писмо но исках да ви вьведа в ситуацията за да можете да дадете мнение за което най- сьрдечно благодаря.
Виж целия пост
# 1
Ново развитие всьщност това което аз мислех за пьпчици онези кафеникави петна  било подкожните капилярчета Laughingпьпчиците които педиатьрката видяла са изчезнали понеже ни предстои ваксина Пентаксин оставаме на сьщия режим без мазила шапоан и др.Новият ми ? е може ли да ползваме чайчето на Блевит за разхлабване защото то е с естракт от киви,сливи,тамаринд и естествен аромат от ябьлка на 2мес. ние не я захранваме но на котията пише че може има дозировка за 2мес. и ако може да изчакам ли да мине ваксината.
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Не сменяйте млякото! Тази честа смяна ще направи детето злоядо.
Може този обрив да е от претопляне, а не алергия. Всъшност едва 10% от обривите в кърмаческата възраст се дължат на АБКМ.
За един месец в тази възраст е малко това наддаване. Добре е постепенно да увеличите количеството и да достигнете до 120 мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия