Бихте ли се навили за тройка???

  • 80 832
  • 206
Я си кажете бихте ли се навили за тройка, при какви обстоятелства, с друг мъж или жена, защо, и споделете опит( който има) и какво бихте направили за да подобрите опита следващият път( на теория) newsm48
Виж целия пост
# 1
Предстои ли ти ? Wink
Виж целия пост
# 2
НЕ, У4АСТВАЛА СЪМ ДВА ИЛИ ТРИ ПЪТИ АМА АЗ ГО БРОЯ КАТО ВЕДНЪЖ ЗАщОТО БЕшЕ С ЕДНА ДВОЙКА, И ПРОСТО МИ БЕшЕ ИНТЕРЕСНО КАКВО Е МНЕНИЕТО НА ДРУГИТЕ ПЪК И ОТГОВОРИХ НА ВСИ4КИ ТЕМИ ОТ ПЪРВА СТРАНИЦА, НЯКОИ ОТ ВТОРА, СЪС ЗИМА БЯХМЕ ОБВИНЕНИ 4Е ВЪСКРЕСЯВАМЕ СТАРИ ТЕМИ И РЕСХИХ 4Е Е ВРЕМЕ СА НОВА И ПО-ПИКАНТНА, ДОБРЕ 4Е СИ ТИ ОТ 6 ДА НАПИшЕш НЕщО( НЕ СЪВСЕМ ОТГОВОР АМА ХАЙДЕ ОПИПВАш ПО4ВАТА ЯВНО) Peace
Виж целия пост
# 3
От наблюдения - ССФ не прави такива неща.
Виж целия пост
# 4
Не съм правила, преди време имах желание (но само във фантазиите!  Mr. Green). Мисля, че не бих, вече мисълта за това не ми действа възбуждащо.
Виж целия пост
# 5
Честно казано замисляла съм се, но не мога да си го представя Blush. Сигурно не бих се навила  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Апсурд Shocked  любовта е нещо което е съэдадено само эа двама Naughty
Виж целия пост
# 7
За нищо на света!!!За мен сексът не е чиста физиология,а фукнция на тялото ми вследствие на чувства.
  И,обявете ме за тесногръда,но смятам,че тези неща са префърцунщини някакви,измишльотини на хора,които са преситени и живота им е скучен...
Виж целия пост
# 8
Ами аз отдавна не отъжествявам секса с любовта... ама групови изпълнения... newsm78 май не съм фен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Честно казано не бих се навила  Grinning
Виж целия пост
# 10
Разбира се че бих,защо не.Ще бъде интересно.
Виж целия пост
# 11
Бих, бих. Мъжът ми беше в началото много против, ама напоследък и на него май му се попроменят възгледите. Май с още една жена предпочитам, но...и другото може да се пробва, макар че и той като че ли е по-навит с две жени (естествено). Та скоро може да споделям опит Mr. Green Сега му е времето да се пробва, после кога, като ни се роди дете...то двамата няма да можем да правим секс, пък камо ли трима. Я.  Joy
Виж целия пост
# 12
Аз много пъти съм си го мислила. Но май не ми стиска да го направя. Може би ако не бях семейна, бих пробвала.
Виж целия пост
# 13
Не, не ме влече!
Виж целия пост
# 14
Не Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия