Нивеа за бебета

  • 717
  • 11
Здравейте,
бихте ли ми казали ако сте ползвали серията за бебета на Нивеа?
Доволни ли сте,добре ли се отразява на бебето?
Решила съм днес да изляза да купя,че ми предстои раждане след няколко дни Simple Smile Heart Eyes Wink
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам продуктите на Нивеа от раждането на Калоян и съм много доволна.  Peace
Виж целия пост
# 2
Сестра ми ползва за племенника ми нивея и е много доволна ,няма да сбъркаш , също много хубави са бюбхен - аз ползвах тях.А майкте в форума мисля че в една тема много бяха похвалили мустела ,но те са по скъпички и в крайна сметка избора е твой.
Виж целия пост
# 3
страхотна козметика, нямат грешка Peace две деца гледам с нея
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много,
отивам до магазина Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз съм решила живот и здраве да ползвам козметиката на Нивеа,затова ще следя темичката.
Виж целия пост
# 6
Използвам козметиката на Нивеа от раждането му и съм много доволна.Не съм използвала нито зехтини, нито мас или каквито и да било бабешки илачи.
Виж целия пост
# 7
А аз не съм доволна от Нивеа, от 2 години ползвам Мустела, нямахме никакви оплаквания, но миналия месец ми се досвидяха парите и купих крем на Нивеа, детето изведнъж започна да се чеше, има малки пъпчици около шията и по гърдите, не съм сменяла нищо друго освен крема за тяло и мисля че причината е той. Не ме разбирай погрешно, може на други да не създава тези проблеми, просто моя син е с по-чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 8
А аз не съм доволна от Нивеа, от 2 години ползвам Мустела, нямахме никакви оплаквания, но миналия месец ми се досвидяха парите и купих крем на Нивеа, детето изведнъж започна да се чеше, има малки пъпчици около шията и по гърдите, не съм сменяла нищо друго освен крема за тяло и мисля че причината е той. Не ме разбирай погрешно, може на други да не създава тези проблеми, просто моя син е с по-чувствителна кожа.

И при мен се получи същото,самоче от пяната за вана на Нивеа.Малкия целия се обрина и много се чешеше,сега сме на Мустела и няма проблеми.
Виж целия пост
# 9
Аз съм доволна, две деца с Нивея гледам и проблеми не сме имали. Детето ще ти покаже най-добре какво му понася и какво не. Успех в избора  Peace. И леко раждане
Виж целия пост
# 10
 И моето бебче е на Нивеа вече пети месец, страхотно му се отразява  Peace
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам Бюбхен и с двамата,но с големия веднъж ползвах олиото на Нивеа и той се обрина целия Naughty . Други майки ми казваха същото,но може да е било до партида.  33uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия