Това някаква алергия ли е?

  • 1 148
  • 3
Преди години преживях силен алергичен сок, загуба на съзнание, ниско кръвно. Беше страшно. Така и не се разбра какво е-ухапване, храна, лекарства. Но въпроса ми е друг. Забелязала съм, че започвам да кихам винаги, когато хапна нещо, което съдържа мляко или сметана - сирене, прясно мляко, сладолед, течна сметана в кафето. Започвам да си мисля, че имам алергия към млечни продукти, но не мисля, че това има нещо общо с алергичния шок.Какво мислите по въпроса, трябва ли да се консултирам с лекар заради тези храни?
Виж целия пост
# 1
моят съвет е да се консултираш с лекар.напълно възможно е да си алергична към млечните продукти и да се проявява за сега като кихане.леля ми е алергична към диня и по същия начин започва да киха като хапне.а в твоя случай с алергичния шок ,въпреки че не се е разбрало от какво е,трябва да си още по-внимателна.някои алергии са си сериозно нещо.
Виж целия пост
# 2
gitadam
Цитат
Забелязала съм, че започвам да кихам винаги, когато хапна нещо, което съдържа мляко или сметана - сирене, прясно мляко, сладолед, течна сметана в кафето.

 А колко време след като ги хапнете - кихате? Някакво разстройство, газове?
 Как така не са разбрали от какво сте получили алергичен Шок. При ожилване от комари, пчели, оси, каква е реакцията Ви.
Виж целия пост
# 3
gitadam
Цитат
Забелязала съм, че започвам да кихам винаги, когато хапна нещо, което съдържа мляко или сметана - сирене, прясно мляко, сладолед, течна сметана в кафето.

 А колко време след като ги хапнете - кихате? Някакво разстройство, газове?
 Как така не са разбрали от какво сте получили алергичен Шок. При ожилване от комари, пчели, оси, каква е реакцията Ви.
  и аз се чудя,не може да не помниш какво е предшествало алергичния шок,какво си яла,дали си взела някакво лекарство,нещо ухапа ли те? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия